You are currently viewing Zosia pięknie wyglądała w nowym kasku

Zosia pięknie wyglądała w nowym kasku

Moja córka jakiś czas temu poprosiła mnie żebym zapisała ją na naukę jazdy konnej. Jej przyjaciółka ze szkoły chodzi na konie i wiele jej o nich opowiadała. Postanowiłam zobaczyć kiedy odbywają się zajęcia, przez kogo są prowadzone i jaki jest ich koszt. Musiałam porozmawiać z mężem czy on się zgadza na takie zajęcia i musieliśmy ustalić czy będziemy w stanie córkę na nie zawozić. Mamy jeszcze małego synka a mąż często wyjeżdża więc trzeba było się zorganizować. Okazało się, że stadnina o której myślała moja córka jest niedaleko moich rodziców. Więc dziadkowie pomagaliby w odbieraniu mojej córki po zajęciach. 

Kupiliśmy córce dobrej jakości kask

najlepsze kaski jeździeckiePierwsze zajęcia odbywały się w sobotę około południa. Pojechaliśmy całą rodziną zobaczyć jak Zosia będzie sobie na nich radzić. Synek był zadowolony kiedy zobaczył koniki i cały czas przyglądał im się z zaciekawieniem. Zosia świetnie sobie radziła. Słuchała pni, która prowadziła zajęcia i robiła wszystko co pani prosiła. Stadnina zapewniała wykwalifikowaną kadrę, która prowadziła zajęcia. Wszystkie dzieciaki miały na sobie porządne kaski a także inne ochraniacze. Zajęcia były ciekawe i bezpieczne dla dzieci. Nasz córka była bardzo zadowolona i poprosiła nas żebyśmy ją zawozili na zajęcia co tydzień. Zgodziliśmy się bo byliśmy przekonani, ze to będzie dla niej dobre. Zdecydowaliśmy się zamówić dla niej odpowiedni kask. Zależało nam żeby miała swój, który będzie idealnie pasował na jej głowię. Wyszukałam w Internecie sklepu, w którym można było zamawiać kaski dobrej jakości. Najlepsze kaski jeździeckie były dostępne więc zdecydowałam się je zamówić. Kask, który wybrałam był solidnie wykonany i na pewno będzie idealnie pasował na jej głowę.

Dokładnie wymierzyłam tak jak było na stronie więc wszystko powinno pasować. Kask został dostarczony w ciągu kilku dni przez kuriera. Na następnych zajęciach córka miała swój kask i świetnie w nim wyglądała. Cieszyłam się, ze córka miała nowa pasję. Lubię inwestować w hobby moich dzieciaków. To są dobrze wydane pieniądze, które wpływają na rozwój dzieci. Pani, która prowadziła zajęcia powiedziała, że Zosia ma potencjał i będzie starała się go rozwinąć. Może w przyszłości uda się Zosi wystartować na jakiś zawodach i zdobyć jakieś wyróżnienie.