You are currently viewing Złotawe serwetki w restauracjach

Złotawe serwetki w restauracjach

Kilka lat temu, a dokładniej jeśli dobrze pamiętam będzie to już mniej więcej siedem lub osiem lat temu, postanowiłam zmienić sobie pracę. Nawet nie tyle postanowiłam, co zostałam ówcześnie zmuszona przez pewno sytuację. Chodziło tutaj przede wszystkim o fakt, że zakład pracy, w którym pracowałam musiał zostać poddany procesowi likwidacji. Ostatecznie postanowiłam otworzyć całkiem nową restaurację i produkować nowe złote serwetki na stół ale nie tylko.

Które złotawe serwetki będą najlepsze do restauracji?

złote serwety do restauracjiOkazuje się, że każda restauracja chciała być mieć swoje złote serwety i serwetki. Dlaczego jest tak wielka moda na takie właśnie akcesoria? Chodzi tutaj przede wszystkim o fakt, że pasują one doskonale do klimatu niemal każdego wesela lub innego przyjęcia, jak na przykład chrzcin czy komunii dziecka. Dodatkowo można ich używać w trakcie uroczystych balów, taki jak choćby sylwestrowe. Poza tym warto wiedzieć o tym, że złote serwety do restauracji mogę zostać wypożyczone na domowe przyjęcia, lub bale plenerowe. Wtedy też objęte są one nawet bardzo dobrą gwarancją. Ważne jest to, aby produkować je ze specjalnych materiałów. Chodzi tutaj przede wszystkim o materiały plamoodporne. Dodatkowo warto jest przemyśleć to, czy chcemy aby nasze serwetki były kwadratowe czy okrągłe, a może wolelibyśmy jakiś inny kształt. Możliwa jest produkcja serwetek w przeróżnych kształtach u wielu producentów. Ja także oferuję taką możliwości. Poza złotym kolorem zamawiane są również serwetki srebrne

, ale także na przykład białe. Te ostatnie niestety nie są zbyt praktyczne, dlatego ich wynajęcie jest zazwyczaj droższe, chodzi tutaj przede wszystkim o fakt, że bardzo często i szybko ulegają zaplamieniu, które nie jest możliwe do wyczyszczenia i taka serwetka nie może już użyta po raz kolejny. Kolejną bardzo ważną kwestią w planowaniu wesela w restauracji lub wypożyczaniu serwetek jest to, ile będzie ich potrzebować.

Co ważne, zawsze należy wynajmować lub zgłaszać zapotrzebowanie na serwetki dodając pewien zapas. Najlepiej dodać około pięciu procent zapasu lub na przykład dodatkowe dziesięć sztuk. Chodzi tutaj przede wszystkim o fakt, iż jeśli niektóre z nich zabrudzą się w dni organizowanego przyjęcia nie będziemy mieli ich czym zastąpić.