You are currently viewing Zbieranie zapisów na szybki kurs prawa jazdy

Zbieranie zapisów na szybki kurs prawa jazdy

 

Prowadzę ośrodek szkolenia kierowców. Do tej pory nauczyłam kilkuset kursantów, którzy teraz jeżdżą samodzielnie samochodem. Od niedawna postanowiłam też wprowadzić przyspieszony kurs prawa jazdy. Mam nadzieję, że zapiszę się ktoś na niego. Trwa on krócej, niż tradycyjny kurs, ale na pewno warto się na niego zapisać. 

Prowadzenie przyśpieszone kursu na prawo jazdy

przyśpieszony kurs na prawo jazdy w krakowieCzasami zdarza się tak, że kursanci nie mają czasu na to, by zrobić kurs w kilka miesięcy. Nieraz potrzebują tego prawie że od ręki. Ja postanowiłam wyjść im naprzeciw i zaproponować im przyśpieszony kurs prawa jazdy. Jest to dobre rozwiązanie, gdyż kurs można już ukończyć w przeciągu kilku tygodni. Zapisów można dokonać na mojej stronie internetowej, którą można znaleźć wpisując: przyśpieszony kurs na prawo jazdy w krakowie. Można tam od razu zaznaczyć sobie harmonogram, w jakim chciałoby się ukończyć ten kurs. Liczę na wysokie zainteresowanie, gdyż teraz mam bardzo mało kursantów i przydałoby mi się, gdyby ktoś zgłosił się na ten przyspieszony kurs prawa jazdy. Samą teorię planuję przerobić w dwa dni. Udostępnienie również kursantom materiały, by mogli na bieżąco do nich zaglądać i uczyć się o każdej porze dnia, kiedy tylko by chcieli. Kurs jest troszkę droższy od tego tradycyjnego, ale to ze względu na to, że będę musiałam zużyć więcej paliwa. W sumie i tak zabieram kilku kursantów na raz, ale taka pojedynczą jazda zajęłaby cały dzień. Bez sensu jest wozić druga osobę przez tyle godzin, na tylnym siedzeniu. Postanowiłam więc, że będę się umawiać z kursantami na wyznaczone godziny, ale w taki sposób, by każdy mógł wyjeździć trzydzieści godzin w niecałe trzy tygodnie. Ciekawa jestem, czy uda mi się ich tak szybko nauczyć. Nie jest to trudne, ale dużo też zależy od samych kursantów. Ich szybka nauka będzie wpływać na szybkość przejścia przez kurs prawa jazdy. Już nie mogę się doczekać tego kursu. Jest to dla mnie wyzwanie.

W sumie zgłosiło się do mnie trzech kursantów. To i tak dużo. Opłacili już niezbędną sumę pieniędzy za kurs. Mogłam im w ten sposób przesłać materiały do nauki. Umówiłam się z nimi również na zajęcia. Chcę je jak najszybciej przerobić, żeby szybko przesiąść się na samochód i zacząć ich uczyć w ruchu drogowym. Przyśpieszony kurs na prawo jazdy mogę w końcu zacząć.