You are currently viewing Zaproszenie dziewczyny do modnej restauracji

Zaproszenie dziewczyny do modnej restauracji

 

Dominikę poznałem kilka miesięcy temu na obozie językowym. Spodobała mi się i postanowiłem sobie, że zostanie moją dziewczyną. Po długich staraniach udało mi się to zrobić i byłem z tego powodu szczęśliwy. Z Dominiką świetnie się dogadywałem i często chodziliśmy do restauracji, bo oboje lubiliśmy jadać poza domem. Znaliśmy już wszystkie restauracje w Bydgoszczy.

Udana randka w restauracji poleconej przez brata

restauracja w ŻninieWpadłem na pomysł, by na pierwszą rocznicę związku zabrać swoją dziewczynę do jakiegoś wyjątkowego miejsca. W mieście nie było restauracji, w której nie byliśmy, dlatego uznałem, że trzeba wyjechać do innego miasta. Mój starszy brat był obyty, bo jako przedstawiciel handlowy jeździł po wszystkich miastach w województwie. Często jadał w restauracjach i wiedział, do której warto było się wybrać. Do Łukasza, swojego brata pojechałem w sobotę rano, bo wtedy miał wolne i wiedziałem, że na pewno zastanę go w domu. Łukasz od razu powiedział mi, że najlepsza jest restauracja w Żninie, w której był już kilka razy. Obsługa tam była profesjonalna a jedzenie zawsze odpowiednio przygotowane. W restauracji panowała przyjemna i romantyczna atmosfera, więc miejsce to idealnie nadawało się na randkę. W internecie sprawdziłem sobie jeszcze wnętrze tej restauracji i menu, żeby wiedzieć, czy Dominika znajdzie dla siebie jakąś odpowiednią potrawę. Była ona dość wybredna, ale Łukasz od razu powiedział mi, że w restauracji dostanę wszystko, czego zapragnę. Zadzwoniłem tam i zarezerwowałem stolik dla dwóch osób. Poprosiłem o taki przy oknie i nie było problemu. Dominice powiedziałem, że zabieram ją w weekend do wyjątkowej restauracji, w której nigdy nie była. To ją zaintrygowało, ale nie powiedziałem nic więcej, bo wtedy na pewno zepsułbym niespodziankę. Zdecydowałem się elegancko ubrać na kolację w restauracji, by zrobić na Dominice jeszcze większe wrażenie.

Dominika była zachwycona. Oczarował ją nie tylko wystrój restauracji, ale również obsługa, która była bardzo profesjonalna. Dodała też, że jeszcze nigdy tak dobrze nie zjadła. Posiłki faktycznie były smaczne a porcje duże. Ja sam ledwo zjadłem swoją kolację. Zdecydowanie warto było odwiedzić tę restaurację i jestem pewny, że jeszcze nie raz do niej wrócę ze swoją dziewczyną.