You are currently viewing Zalety korzystania z dozownika łokciowego Faneco

Zalety korzystania z dozownika łokciowego Faneco

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Miejsca użyteczności publicznej, w których wymagane jest utrzymanie wysokiego poziomu higieny stosują różnego rodzaju dozowniki na płyn antybakteryjny czy mydło. Redukują one ryzyko rozprzestrzeniania się drobnoustrojów, które w wielu przypadkach mogą być szkodliwe dla ludzi. Dozowniki łokciowe Faneco zapewniają nie tylko funkcjonalność, ale również prosty, estetyczny wygląd, który będzie ciekawym elementem wystroju toalet czy korytarzy.

Miejsca stosowania dozowników łokciowych Faneco

dozownik łokciowy fanecoUtrzymywanie wysokiego poziomu sterylności w miejscach użyteczności publicznej, bardzo pozytywnie wpływa na zdrowie ludzi. Dzięki rozstawieniu na danym terenie dozowników z płynem dezynfekcyjnym, zmniejsza się ryzyko przenoszenia chorób, ponieważ wirusy, bakterie czy drobnoustroje przestają się rozprzestrzeniać. Stosowane dozowniki można rozdzielić pod względem ich umiejscowienia. W korytarzach czy przy wejściach do budynków ustawione są dozowniki na stojakach, natomiast w toaletach najczęściej stosuje się te wiszące na ścianie. Jeżeli chodzi o dozowanie, to może być w formie płynu lub mgiełki. Niezależnie od tego, jaki model jest zastosowany w danym miejscu, to jego użytkowanie się nie zmienia. Dozownik łokciowy Faneco jest jednym z najpopularniejszych modeli. Jest pojemny i posiada okienko do kontroli ilości płynu. Może być stosowany zarówno do dozowania mydła, jak i płynu antybakteryjnego, ponieważ jego drobne elementy, nie będą się przez uszkadzać przy kontakcie z alkoholem. Ten prosty w obsłudze naścienny dyspenser jest wyposażony w przycisk łokciowy umiejscowiony w wygodnym miejscu. Po jego naciśnięciu można dowolnie dozować ilość płynu. Fakt, że nie trzeba używać do tego dłoni zwiększa poziom sterylności, co pozytywnie wpływa na zachowanie higieny w danym miejscu.

Wśród działań niezbędnych do zachowania odpowiedniego poziomu higieny i sterylności, dozowniki do mydła i płynu antybakteryjnego są najczęściej stosowane. Wygoda użytkowania dozowników łokciowych Faneco sprawia, że są to jedne z najczęściej stosowanych modeli, które sprawdzają się zarówno w toaletach do dozowania mydła, jak i w korytarzach, jako zbiornik na płyn dezynfekcyjny. Dzięki niemu zapobiega się przenoszeniu drobnoustrojów, co pozytywnie wpływa na zdrowie ludzi.