You are currently viewing Zalety cateringu dietetycznego

Zalety cateringu dietetycznego

Uwielbiam swoją prace ponieważ jest ona świetnym połączeniem zarobku oraz pasji, jednak niestety ma swoje wady polegające na tym, że w ciągu dnia niewiele się ruszam, a jak wiadomo siedzący tryb życia potrafi bardzo człowieka rozleniwić, co z kolei często doprowadza do nadprogramowych kilogramów. Kiedy przestałam się mieścić w ulubione ciuchy postanowiłam przejść na dietę.

Dieta na dowóz 

cateringOdkąd awansowałam w pracy mój tryb życia zmienił się na siedzący, a to z kolei sprawiło, że niesłychanie się rozleniwiłam. Przestało mi się chcieć uczęszczać na pływalnie, choć uwielbiam pływać, ale też przez wzgląd na nawał pracy zaczęłam niezdrowo się odżywiać stołując się w pobliskim fast foodzie w czasie przerwy. Nie wspominając już o pogarszającym się samopoczuciu. W końcu jednak powiedziałam sobie dosyć i zdecydowałam się zamówić catering dietetyczny. Zupełnie nie znam się na zdrowym odżywianiu, a też niezbyt mam czas oraz siłę, aby po powrocie do domu coś jeszcze gotować, więc ta opcja wydała mi się najwygodniejsza. Na stronie znalazłam wskazówki dotyczące tego, jak dobrać odpowiednią dietę pod względem kaloryczności, jednak to, co bardzo mnie ucieszyło to możliwość wyeliminowania składników na jakie mamy uczulenie, bądź jakich po prostu nie lubimy. Cały proces zamawiania odbywał się bardzo szybko i już na drugi dzień po zaksięgowaniu kwoty mogłam liczyć na dostawę posiłków. Początkowo byłam bardzo zdziwiona ich wielkością i muszę przyznać, że choć wszystkie dania były przepyszne to jednak ledwo je dojadałam. Ciekawe jednak było to, że choć najadałam się do syta to nie chodziłam zmęczona, ani też nie występowało u mnie jakiekolwiek uczucie przeciążenia. Zauważyłam też, że jestem znacznie wydajniejsza w pracy, a mój mózg pracuje na bardzo wysokich obrotach od samego rana, aż do końca zmiany.

Dieta sprawiła, że zaczęłam coraz lepiej wyglądać. Nie tylko schudłam, ale również stanowczo poprawił się stan mojej cery oraz kondycja włosów. Co więcej, zauważyłam też ogromnie pozytywne zmiany w psychice ponieważ znów miałam w sobie mnóstwo energii do działania i z tego też powodu zapisałam się znów na basen. Nie sądziłam, że zdrowa dieta ma aż tak duży wpływ na nasze ciało oraz psychikę i jestem sobie bardzo wdzięczna za to, że zdecydowałam się na zamówienie tej diety, dzięki której odzyskałam dawną siebie.