You are currently viewing Zabieg endermologii sposobem na piękną skórę

Zabieg endermologii sposobem na piękną skórę

Cellulit, nadmierna tkanka tłuszczowa, utrata elastyczności skóry to sytuacje, kiedy warto skorzystać ze sprawdzonych zabiegów kosmetycznych. Dzięki nim można osiągnąć odpowiednie efekty, zapewnić sobie doskonały wygląd. Jednym z popularniejszych zabiegów jest endermologia, która wykazuje właściwości odchudzające i odmładzające. Doskonale oczyszcza skórę, przyspiesza metabolizm, pozbywając się toksyn oraz tłuszczu z organizmu.

Odmładzające i odchudzające działanie endermologii

endermologia - łódźDziała antycellulitowo, a także terapeutycznie, gdyż zmniejsza ból mięśniowy, kręgosłupa lub reumatyczny. Dzięki tej metodzie można pobudzić skórę do regeneracji, poprawić kontur twarzy, a także pozbyć się niepożądanego tłuszczu z różnych części ciała. Mechaniczny masaż ciśnieniowy swoją wyjątkową skuteczność zawdzięcza temu, iż oddziałuje na tkankę łączną. Dzięki tej metodzie można wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu, a także poprawić wygląd oraz kondycję skóry. Warto zatem odwiedzić zatem gabinet kosmetyczny, gdzie wykonywana jest endermologia – Łódź oraz inne miasta w Polsce to miejsca, gdzie metoda ta cieszy się dużą popularnością. W połączeniu z odpowiednią dietą oraz regularnymi ćwiczeniami fizycznymi można zapewnić sobie doskonały wygląd sylwetki. Metoda ta stymuluje produkcję kolagenu, dlatego cieszy się dużą popularnością wśród pań, których problemem jest cera dojrzała oraz przesuszona. Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy specjalnego urządzenia, które wyposażone jest w rolki. Ich zadaniem jest rolowanie skóry od wewnątrz i na zewnątrz, dzięki czemu możliwa jest stymulacja głębokich warstw skóry. Ważne jest, by odpowiednio dobrać intensywność masażu do partii ciała, która poddawana jest zabiegowi. Metoda ta daje pozytywne efekty, skuteczne pozbywa się niepożądanego tłuszczu, odmładza skórę, zwiększa produkcję kolagenu i elastyny. Skutkuje to odmłodzeniem cery. Można ją wykonać na twarzy, szyi i dekolcie, a także innych częściach ciała.

Przyczynia się do przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej, dzięki czemu sylwetka jest wymodelowana i wyszczuplona. To doskonały sposób na pozbycie się obrzęków, a także zmniejszenie widoczności cellulit. Masaż podciśnieniowy usprawnia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej pozbyć się nadmiaru płynów, a także toksyn z organizmu. Metoda to jest także stosowana wspomagająco w leczeniu uszkodzeń więzadeł, a także zlikwidowania dolegliwości bólowych mięśni, pleców, stawu łokciowego, kolan i stóp.