You are currently viewing Wymiana komputerów w firmie

Wymiana komputerów w firmie

Dzięki ostatniej inwestycji, którą udało mi się zrealizować w Warszawie, moja firma zarobiła mnóstwo pieniędzy. Oczywiście postanowiłem zainwestować je w rozwój firmy, ponieważ planowałem to uczynić już dawno temu. Najważniejsza była na początek wymiana sprzętu biurowego.

Markowe komputery na każdym stanowisku pracy

komputer optimus cenaMoi ludzie pracowali na starych komputerach, które często ulegały różnym awariom. Ich naprawa już mijała się z sensem, bo koszta były za wysokie. Dlatego właśnie uznałem, że na każdym stanowisku pracy musi pojawić się nowy komputer. Sprawdziłem sobie jakie komputery najlepiej sprawdzały się w biznesie. Okazało się, że był to głównie komputer optimus cena jego była mocno zróżnicowana w zależności od parametrów. Wiedziałem, że pracownicy potrzebowali najwyższej klasy sprzętu i dlatego postawiłem na te najbardziej rozbudowane komputery. Swojej sekretarce podałem dane i kazałem jej znaleźć sklep, który oferował komputery w najniższych cenach. Zamierzałem kupić dwadzieścia osiem takich komputerów i kazałem sekretarce od razu pytać o dodatkowe rabaty. Byłem zdania, że mało jaki klient za gotówkę kupował jednorazowo tak dużą ilość komputerów i dlatego należał mi się rabat. Sekretarka do końca dnia wszystko załatwiła i znalazła dla mnie sklep, w którym komputery były najtańsze i dostałem dwadzieścia procent dodatkowego rabatu. Zamówiłem od razu te komputery i kazałem informatykom przygotować się do wymiany. Pracowników również o wszystkim poinformowałem.

Nowe komputery sprawdzały się znakomicie i nigdy nie zawieszały. Każdy mógł wykonywać swoje obowiązki bezbłędnie i dzięki temu też sporo czasu udało się zaoszczędzić, bo sprzęt był szybki. Wybrałem najlepsze komputery do biura i szybko miałem okazję się o tym przekonać.