You are currently viewing Wyjątkowa sukienka bez ramiączek na lato

Wyjątkowa sukienka bez ramiączek na lato

Sukienki hiszpanki, czyli odkrywające ramiona, od lat cieszą sporym zainteresowaniem wśród Pań. Występują one w wielu fasonach. Przykładowo, mogą być eleganckie, w stylu boho czy też o długości midi, Pasują one każdej kobiecie, niezależnie od jej wieku. Sprawdzą się one w szczególności latem – podczas wyjazdów wakacyjnych i nie tylko. 

Letnie sukienki bez ramiączek – przykłady stylizacji 

wyjątkowa letnia sukienka bez ramiączekSukienki typu hiszpanka optycznie wydłużają szyję, odwracając tym samym uwagę od ewentualnych mankamentów sylwetki. Wyróżnia się trzy podstawowe jej modele, a mianowicie: proste – mające gładki krój, koronkowe, a także w stylu flamenco z ozdobną falbanką na biuście. Wyjątkowa letnia sukienka bez ramiączek w kolorze białym stanowi świetną bazę stylizacyjną. Zestawić ją można z beżowymi sandałkami na płaskiej podeszwie, słomianym kapeluszem oraz torebką w formie plecionego koszyczka. Jest to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w modzie miejskiej, jak i przykładowo plażowej. W przypadku uroczystości okazjonalnych warto zdecydować się sukienkę hiszpankę z koronki. Połączona ze szpilkami oraz kopertówką jest znakomitym wyborem na Sylwestra, imprezę urodzinową czy też wyjście do teatru. Czarne sukienki bez ramiączek podkreślą atuty sylwetki, uwydatniając w niej to, co najlepsze. Z powodzeniem można ubrać je do pracy, ponieważ wpisują się w pracowniczy dress code. Do tego czółenka, biała torba typu listonoszka, delikatny łańcuszek, a także kolczyki w formie wkrętek i tworzy się modna oraz elegancka stylizacja. Sukienka hiszpanka w kolorze czerwonym to absolutny klasyk, przywodzący na myśl strój hiszpańskich tancerek flamenco. Stanowi ona kwintesencję kobiecości, dlatego perfekcyjnie sprawdzi się przykładowo na randkę. Podkreśli ona urodę zarówno brunetek, jak i blondynek. Świetnie będzie prezentowała się do klikucentymetrowych klapeczek alla japonki, czarnej torebki oraz dużych kolczyków (najlepiej koła). 

Sukienki typu hiszpanki stanowią uniwersalny wybór zarówno na wieczorowe wyjścia, jak i niezobowiązujące spotkania w gronie przyjaciół. Wbrew pozorom pięknie uwydatniają biust. Są bardzo wygodne, zwiewne oraz dziewczęce, a modele rozkloszowane sprawdzą się nawet nastoletnim fashionistkom. Od wielu lat są jednym z najbardziej rozpoznawalnych fasonów sukienek.