You are currently viewing Wybór stroju do spa

Wybór stroju do spa

Za tydzień jadę ze swoim narzeczonym do spa. Jest to prezent od niego na moje dwudzieste czwarte urodziny. Bardzo się cieszę z tego wyjazdu, gdyż będę miała możliwość odpocząć, po ciężkim roku pracy. Zaczynam się już powoli pakować. Niestety nie wiem, co mam zabrać jeżeli chodzi o strój. Muszę jechać coś sobie kupić.

Zakup stroju do spa

jaki strój do spaMoja koleżanka była ostatnio w spa, więc popytam się jej, co powinnam sobie kupić na wyjazd. Zadzwoniłam do niej i zapytałam jaki strój do spa mam sobie kupić. Okazało się, że powinnam tylko kupić jakiś strój na basen i luźniejszy ubiór na ćwiczenia. Resztę zapewni obsługa kompleksu. Cieszę się, że nie muszę sobie kupować niczego droższego. Nie mam zbyt dużo pieniędzy. Pojechałam więc do sklepu. Poprosiłam o ładny strój kąpielowy na basen. Wiem, że w ofercie będzie możliwość popływania, oraz skorzystania z jacuzzi. Już nie mogę się doczekać. Wezmę też jakieś sportowe ubrania. Na pewno będę chciała skorzystać z jogi, która również jest w ofercie. Słyszałam, że na masaż nie trzeba mieć ubioru, gdyż dostaniemy strój na miejscu. Mój narzeczony również musi sobie cos kupić. Postanowiłam, że zrobię mu niespodziankę i wezmę coś dla niego. Wzięłam mu kąpielówki, oraz koszulkę sportowe. W domu ma swoje ulubione spodenki, więc ich nie muszę już kupować. Wróciłam do domu i od razu pokazałam mu, co kupiłam w sklepie. Wszystkie rzeczy bardzo mu się spodobały.

Jesteśmy już gotowi na wyjazd. Spakowałam już nasze walizki. Odliczamy godziny do wyjazdu. Ustaliliśmy, co będziemy po kolei robić w tym kompleksie. Bardzo się cieszę, że pojadę do spa. Jeszcze nigdy tam nie byłam. Na pewno skorzystam z masażu i ciepłej kąpieli w jacuzzi. Jestem ciekawa, jakie jeszcze atrakcje czekają na nas w tym wspaniałym kompleksie.