You are currently viewing Własnoręcznie zaprojektowane zaproszenie ślubne

Własnoręcznie zaprojektowane zaproszenie ślubne

Mój kumpel postanowił ożenić się ze swoją narzeczoną Wandą w tym roku. Decyzję podjął dość gwałtownie, jednak był zdania, że nie ma sensu dłużej czekać. Z Wandą byli parą od pięciu lat i wiedział, że z tą kobietą chce spędzić resztę swojego życia. Podjął mądrą decyzję.

Zaprojektowanie zaproszenia ślubnego ze zdjęciem

zaproszenia ślubne ze zdjęciemByłem grafikiem i całkiem nieźle sobie radziłem z wizytówkami, logo czy projektowaniem folderów reklamowych. Dlatego właśnie kumple postanowił poprosić mnie o pomoc. Obiecał Wandzie, że załatwi jakieś wyjątkowe zaproszenia na ślub, ale nie chciał kupować gotowego rozwiązania. Miał pomysł, żeby gościom wysłać zaproszenia ślubne ze zdjęciem i poprosił mnie, żebym coś dla niego zaprojektował. Wcześniej nie zajmowałem się tego typu projektami, jednak nie było to nic skomplikowanego i się zgodziłem. Poprosiłem go tylko, żeby przysłał mi zdjęcie, które miało znaleźć się na tym zaproszeniu. Dostałem od niego zdjęcie, na którym był z Wandą. Była to piękna fotografia, która idealnie nadawała się na zaproszenie. Zabrałem się za projekt od razu, ponieważ wpadło mi do głowy sporo ciekawych pomysłów, które chciałem wykorzystać. Postawiłem na kolory różowe, gdyż zaproszenie w takiej kolorystyce prezentować będzie się bardzo estetycznie. Zdjęcie nieco przerobiłem, żeby dopasować je do wielkości zaproszenia ślubnego. Kiedy skończyłem, to projekt wysłałem kumplowi. Był tak zadowolony, że od razu poszedł zlecić wydrukowanie stu zaproszeń ślubnych dla gości.

Wanda zadzwoniła do mnie następnego dnia, żeby podziękować mi za wykonany projekt zaproszenia ślubnego. Było ono wyjątkowe i bardzo jej się podobało. Cieszyłem się, że tak drobna rzecz miała dla niej ogromne znaczenie. Chętnie się tym zająłem i nie wziąłem za to żadnej kasy.