You are currently viewing Większa ilość polubień na FB

Większa ilość polubień na FB

Wszyscy doskonale wiemy, że w dzisiejszych czasach chcąc wypromować naszą działalność musimy korzystać z mediów społecznościowych wśród których góruje oczywiście Facebook. Jednak samo założenie fanpage jeszcze niczego nam nie gwarantuje ponieważ dopiero teraz zaczyna się cała zabawa w pozyskiwanie followersów oraz oczywiście najważniejszego, czyli lajków.

Sposób na like na FB

jak zdobyć like na fanpageFacebook działa w taki sposób, że najczęściej na naszej tablicy wyświetlają się treści, które polubili nasi znajomi, a zatem to właśnie lajki stanowią dla nas najlepszą reklamę i możliwość bycia dostrzeżonym przez większą ilość osób. Istnieją na szczęście sposoby na to, jak zdobyć like na fanpage które pomogą nam cały proces zoptymalizować. Przede wszystkim im więcej lajków mają nasze posty tym automatycznie ciekawsze wydają się dla innych użytkowników, a jednocześnie bardziej rzetelne. W momentach, gdy post ma dużo polubień sami jesteśmy bardziej skorzy do tego, aby dać łapkę w górę skoro tyle osób coś polubiło. Dlatego na samym początku bardzo przydatny może okazać się zakup lajków. Oczywiście niewielki i stopniowy, aby nie wzbudzać podejrzeń. Prawdziwi użytkownicy widząc, że nasz post ma jakieś polubienia będą chętniej lajkować, a tym samym nasze treści zaczną pokazywać się ich znajomym i cała machina pójdzie w ruch. Aby jednak zatrzymać przy sobie użytkowników na dłużej warto przede wszystkim publikować ciekawe treści, które będą pojawiać się w miarę często. Musi być widać, że coś dzieje się na naszym fanpage, a im więcej treści tym znów – więcej polubień.

Pamiętajmy jednak, że to, co najważniejsze w prowadzeniu fanpage to zaangażowanie fanów naszej strony, które nie ogranicza się jedynie do kliknięcia reakcji na post. Mowa tutaj także o komentarzach, które mają ogromne znaczenie. Możemy je pozyskać w prosty sposób zadając w naszych postach pytania skierowane do obserwujących zachęcając ich tym samym do pisania właśnie komentarzy.