You are currently viewing Weekendowe atrakcje nad morzem

Weekendowe atrakcje nad morzem

To był mało spodziewany wyjazd, ale czasem tak się zdarza. Miałem spędzić dwa dni w Trójmieście w interesach. Generalnie nie przepadam za tego typu wyjazdami, ale tym razem postanowiłem połączyć pracę z przyjemnością. Wyjazd służbowy przedłużyłem więc o jeden dzień i zabrałem ze sobą rodzinę. Weekend nad morzem może być ciekawą opcją.

Wynajęcie apartamentu dobrym pomysłem

apartament na weekend trójmiastoWiadomo, że w weekend nie da się zobaczyć zbyt wiele w Trójmieście, ale i tak warto zdecydować się na wyjazd. Zacząłem więc poszukiwania miejsca na nocleg. Rodzinny wyjazd oznacza, że trzeba było znaleźć coś na tyle dużego, by było komfortowo. Okazuje się, że jeśli chodzi na przykład o apartament na weekend trójmiasto ma wiele do zaoferowania. Mniejsza lub większa powierzchnia, z jedną sypialnią lub dwiema, oczywiście kuchnia, co zdecydowanie ułatwia życie, szczególnie z dzieciakami. Zależało nam na windzie, ponieważ mieliśmy trochę bagażu do wniesienia, a także na parkingu. I jedno, i drugie znaleźliśmy w ofercie. A miejsce wspaniałe. Udało nam się zarezerwować apartament blisko centrum, ale nad morze też nie było daleko. Była więc okazja zarówno pospacerować i pozwiedzać, jak również zobaczyć morze i posiedzieć na piasku, w końcu późna wiosna to już całkiem przyjemny czas na plażowanie. Na szczęście apartament, który wynajęliśmy w Trójmieście, znajdował się też blisko sklepów spożywczych. Może nie był to warunek konieczny, ale jednak zawsze dobrze mieć pod ręką, a tym przypadku pod oknem, możliwość zrobienia zakupów.

Weekendowy wyjazd do Trójmiasta okazał się strzałem w dziesiątkę. Z jednej strony załatwiłem kwestie służbowe, a z drugiej wcale nie musiałem zostawiać rodziny w domu. Pojechaliśmy razem, spędziliśmy fajny czas nad morzem, do tego trochę zwiedzania i oczywiście atrakcji dla maluchów. Tuż przy miejscu, w którym nocowaliśmy, znajdował się bowiem plac zabaw. Tam też spędziliśmy trochę czasu.