You are currently viewing Udana próba odtrucia alkoholowego

Udana próba odtrucia alkoholowego

Mój mąż miał problemy z alkoholem. Ostatnimi czasu problem ten bardzo mocno się nasilił. Musiałam coś z tym zrobić, żeby ratować nasze wspólne życie. Pomyślałam, że najlepiej będzie jeśli skorzystać z fachowej pomocy. Udałam się na konsultację do pewnej fundacji pomagającej rodzinom alkoholików, aby ktoś spojrzał na naszą sytuację profesjonalnym okiem. Tamże, pani psycholog poleciła mi, aby przekonać męża do odtrucia alkoholowego. To było dla mnie ciekawe spostrzeżenie.

Na czym polega odtrucie alkoholowe?

skuteczne odtrucia alkoholowe w warszawiePoprosiłam psycholog, aby podała mi więcej szczegółów, ponieważ czuję się jak owca we mgle i nie wiem, na czym takie leczenie ma w ogóle polegać. Psycholog poinformowała mnie, że samo odtrucie alkoholowe to dopiero wstęp do prawdziwego leczenia. Jest wiele firm, które oferują skuteczne odtrucia alkoholowe w warszawie. Takie odtrucie polega na tym, aby wypłukać toksyny alkoholowe z organizmu męża. Takie odtrucie odbywa się pod okiem lekarzy specjalistów. Jest to bardzo ważne, aby takie odtrucie, szczególnie w przypadku wieloletniego alkoholizmu, odbywało się w warunkach klinicznych, medycznych. Organizm może bardzo gwałtownie reagować na takie wypłukiwania toksyn. Jedni mogą czuć się w tym czasie bardzo osłabieni, inni reagować będą bardzo gwałtownie i energetycznie. Po odbytym odtruciu wielu chorych czuje się znacznie lepiej i myśli, że to wystarczy. Jest to bardzo mylne uczucie, ponieważ to dopiero początek właściwego leczenia. Dlatego ważne jest aby pacjent był również pod opieką psychologiczną. Po takim odtruciu organizm jest wolny od toksyn alkoholowych, ale za to bardzo podatny i wrażliwy na kolejne dawki alkoholu. Ważne jest aby chora osoba sama podjęła decyzję o leczeniu. W fundacji polecono mi adres jednej z najbardziej renomowanych klinik odtruwających w Warszawie. Zadzwoniłam tam i zapytałam o szczegóły. Pozostała mi rozmowa z mężem.

Na szczęście udało mi się namówić męża na leczenie i odtrucie. Udało mi się załatwić szybki termin w klinice. Przyjęli męża i bardzo profesjonalnie się nim zajęli. Mąż był cały czas pod opieką lekarza i psychologa. Dzięki temu dość znośnie zniósł proces odtrucia, który był przeprowadzony tak, aby nie obciążać dodatkowo jego wyniszczonego już od alkoholu organizmu. Byłam zadowolona, że znalazłam w tak profesjonalne miejsce.