You are currently viewing Torba dla mojego syna do szkoły

Torba dla mojego syna do szkoły

Mój syn niedługo wraca do szkoły dlatego zabrałam go na zakupy. Długo szukaliśmy odpowiedniej torby, które pasowałaby mu i jednocześnie nie była za droga ani zrobiona z łatwych do przetarcia produktów. W galeriach handlowych nie trafiliśmy na żaden porządny artykuł, dlatego postanowiliśmy zajrzeć do sieci w poszukiwaniu torby do szkoły.

Jakie torby noszą obecni nastolatkowie?

męska torba skórzana dla nastolatkaMój nastoletni syn nie chce już nosić plecaka. Jako, że jest już prawie dorosły nie oponuję tylko szukam odpowiedniego dla niego artykułu. Myślę, że skórzana torba na regulowanym pasku byłaby dla niego najodpowiedniejsza i takiej też poszukuję. Syn zgadza się co do tych, dla niego, mniej istotnych szczegółów i zaznacza, że chce, żeby była czarna i miała kilka dość dużych i praktycznych kieszeni. Jedyna męska torba skórzana dla nastolatka, która najbardziej mi się spodobała była wykonana z eco skóry. To oznacza, że jest zrobiona z materiału podobnego do skórzanego, ale przy jego produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę. W trosce o „braci mniejszych”, jak i o bardzo ładne wykończenie pokazałam mu ją, a on przystał na zakup. Gdy tylko kurier przywiózł ją mogliśmy podziwiać solidne wykonanie i nie dość duży ciężar własny torby. Obawiałam się, że będzie zbyt ciężka, ale moje spekulacje były przesadzone. Do tego, można ją nosić jako neseser albo torba na laptopa. Nie chcę żeby moje dziecko miało problemy z kręgosłupem, więc zamówiłam dodatkowy skórzany pasek do niej, żeby zawsze mógł nosić ja przełożoną przez głowę. Na czarnym materiale jest możliwość przyozdobienia go na różne sposoby, a mój syn jest wielkim fanem naszywek. Nie zdziwię się, jak już po miesiącu torba będzie nie do poznania. W środku jest dużo miejsca, ale z boku są kieszenie na mniejsze i drogocenniejsze przedmioty. Mam nadzieję, że będzie w nich przechowywał portfel, klucz i telefon i dodatkowo chował je za zamkiem błyskawicznym. Próba wytrzymałości ciężaru przebiegła bardzo pomyślnie, bo nałożyliśmy tak ogromne i ciężkie książki, które zmieściły się, a pod ich gabarytami torba się nie przerwała. Zauważyłam, że mojemu synowi bardzo przystojnie w tej torbie i chyba będzie trzeba kupić mu nowe, nieco bardziej eleganckie ubrania!

Mam nadzieję, że męska skórzana torba to wciąż dobra inwestycja na przyszłość. Przynajmniej, kiedyś tak było. Niemniej, czas pokaże, czy ten internetowy zakup jest warto swojej ceny i czy na pewno syn będzie chciał ją nosić. Wygląda bardzo ładnie i elegancko, więc myślę, że chociaż z tym nie będzie problemu.