You are currently viewing Tania i dobra farba do włosów

Tania i dobra farba do włosów

 

Robiąc ostatnio zakupy online trafiłam na promocję farb do włosów marki, której wcześniej nie znałam. Z racji tego, że i tak byłam umówiona do fryzjera postanowiłam ją przetestować wiedząc, że jeżeli coś nie wyjdzie to najwyżej fryzjer wszystko naprawi. Nie sądziłam jednak, że rezultaty będą tak dla mnie zaskakujące, że odwołam wizytę w salonie.

Rewelacyjna blond farba

farby do włosów blondOd kilku ładnych lat rozjaśniam włosy, jednak nigdy nie kładłam na nie żadnej farby. Stosując przez cały czas ten sam rozjaśniacz byłam w stanie uzyskać mniej więcej równomierny kolor włosów, a do tego kupowałam też szampony oraz odżywki mające na celu zniwelować żółte odcienie. Ostatnio jednak wpadłam na pomysł, żeby coś zrobić jednak z włosami i umówiłam się do fryzjera. Kilka dni przed wizytą znalazłam w sieci podczas robienia zakupów markowe farby do włosów blond które nie były drogie, a posiadały wiele pozytywnych opinii. Nie znałam dotychczas tej marki, ale z drugiej strony postanowiłam zaryzykować wiedząc, że w razie czego mogę później poprosić fryzjera o pomoc. Tymczasem ta okazała się zupełnie zbędna ponieważ farba idealnie pokryła moje włosy tworząc na nich jednolity kolor z naturalnie wyglądającymi refleksami. Nigdy wcześniej nie przypuszczałam, że za pomocą farby znalezionej w internecie uzyskam tak piękny i chłodny odcień blondu. Co jednak najciekawsze podczas nakładania farby nie piekła mnie skóra głowy, co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło.

Moja skóra głowy nie tylko nie była podrażniona, ale podczas siedzenia z farbą na włosach nic ani razu mnie nie zaswędziało. Dopiero później wczytując się dokładniej w skład zauważyłam, że była to farba w skład której wchodziło bardzo dużo naturalnych składników, a w tym także odżywczych olejków roślinnych. Dodatkowo farba także nie zawierała w sobie amoniaku, ani też substancji, które właśnie najczęściej wywołują podrażnienia.