You are currently viewing T-shirty z nadrukiem

T-shirty z nadrukiem

 

Jestem człowiekiem, który ubiera się w to, co lubi, a nie w to, co akurat jest modne. Kilka lat temu obiecałem sobie, że będę żył w zgodzie z sobą, i że to będzie moim motto. Staram się to kultywować. Interesuję się fantastyką, lubię komiksy. Jako że w mojej szafie znajduje się coraz mniej porządnych ubrań, postanowiłem wybrać się na zakupy. W szczególności musiałem kupić nowe koszulki.

Koszulka z dużym nadrukiem

koszulki fullprintNie jestem osobą, która za zakupami przepada, aczkolwiek raz na jakiś czas lubię się na nie wybrać. Tym razem miałem na to wyjątkową ochotę. Być może było to spowodowane faktem, że w pracy dostałem dość fajną premię, która dała mi pewną swobodę na zakupach. Kiedy nadszedł weekend, wybrałem się do centrum handlowego. Najpierw zjadłem porządny obiad, a później zacząłem przechadzać się po sklepach. Obiektem mojego zainteresowania były przede wszystkim koszulki fullprint. Interesowały mnie takie, które nawiązywały do moich zainteresowań. Szukałem wzorów z superbohaterami, czy też takich, które odnosiły się do moich ulubionych filmów. Ku mojemu zaskoczeniu, nie było to wcale takie trudne! Byłem bardzo zadowolony, ponieważ w stosunkowo niewielkim odstępie czasowym, zakupiłem kilka t-shirtów, które naprawdę mi się podobały! Aż nie mogłem się doczekać, kiedy je na siebie włożę. Byłem przekonany, że moi znajomi zauważą tę zmianę i również pochwalą moją decyzję.

Teraz kiedy minęło już kilka tygodni od moich dużych zakupów, jestem z nich bardzo zadowolony. Koszulki sprawują się doskonale. Nic się z nimi nie stało po praniu, dzięki świetnej jakości materiału, z którego są wykonane. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ lubię otaczać się przedmiotami, które są wykonane porządnie. Co więcej, moi znajomi również docenili mój zakup, co powoduje uśmiech na mej twarzy.