You are currently viewing Szybkie zamgławianie pomieszczeń

Szybkie zamgławianie pomieszczeń

O dezynfekcji pomieszczeń zaczęto dużo mówić w momencie wybuchu pandemii, która diametralnie zmieniła nasze dotychczasowe życie. Nie wystarczy tylko dezynfekować dłonie, ale także płaskie powierzchnie, a nawet pomieszczenia.

Na czym polega metoda zamgławiania pomieszczeń?

zamgławianie pomieszczeń warszawaJak wiadomo, zagrożenie czyha nas nas z każdej strony, a nawet tu, gdzie go nie widzimy. Mowa tu jest głównie o bakteriach, wirusach, pleśni czy grzybach, które mogą powodować poważne problemy zdrowotne. Dlatego też tak ważne jest przestrzeganie podstawowych zasad higieny, a także regularnie czyścić często używane powierzchnie. Jednakże to nie wszystko, ponieważ niewidzialny wróg czai się także w powietrzu, a tu trzeba już zadziałać profesjonalną metodą. Najlepsze jest zamgławianie pomieszczeń Warszawa jest miastem, w którym wiele osób decyduje się na przeprowadzenie takiej usługi w domu czy w zakładzie pracy. Jest to jedna z wielu dostępnych na rynku, która gwarantuje wysoką skuteczność w krótkim czasie. Przede wszystkim do jej wykonania stosuje się specjalne generatory suchej pary, które mogą być obsługiwane przez wykwalifikowanych specjalistów, gdyż w tej metodzie są wykorzystywane specjalne środki bakterio i grzybobójcze. Samo zamgławiania trwa od trzydziestu do pięćdziesięciu minut, po czym należy odczekać, aż para osądzie na powierzchniach, a z powietrza zniknie trujący środek. Warto zaznaczyć, że zamgławianie, obok ozonowanie, jest jedną z najpopularniejszych metod dezynfekcji zamkniętych pomieszczeń.

W przestrzeni publicznej, metoda zamgławiania jest już stosowana od wielu lat, ponieważ uznawana jest za wysoce skuteczną i bezpieczną. Bardzo często zamawiają ją szpitale, zakłady pracy z toksycznymi substancjami czy niektóre instytucje pożytku publicznego.