You are currently viewing Światła laserowe na imprezę

Światła laserowe na imprezę

Co roku w szkole organizujemy bal na zakończenie dla klas od czwartej do ósmej. W tym roku ja zostałam oddelegowana do czuwania nad organizacją całego przedsięwzięcia. W tym roku mamy imprezę tematyczną i ma być ona zorganizowana w klimacie matrixa. W związku z tym muszę poprosić firmę cateringową, z którą współpracujemy o przygotowanie menu i oczywiście wypożyczyć lasery.

Szkolna potańcówka w świetle lasera

wypożyczalnia laserówPrzede mną ciężka praca, która polega na dopilnowaniu wszystkich nawet najmniejszych szczegółów. Co roku staramy się, żeby impreza była wyjątkowo, a nasi uczniowie zadowoleni. Temat imprezy został ustalony na podstawie głosowania, a wiadomo, że klimat matrixa to różnego rodzaju światła i muzyka elektroniczna. W związku z tym potrzebna mi wypożyczalnia laserów, która jest niedroga, a przy okazji zajmuje się montażem oświetlania. Myślałam jeszcze o organizacji pokazu laserowego, ale domyślam się, że taka atrakcja znacznie przekroczy nasz budżet organizacyjny. Pomimo tego, że udział w balu jest płatny, to jednak jest on zawsze przeznaczany na ozdoby, jedzenie i rożnego rodzaju nagrody w konkursach. Wypożyczalnia laserów, której poszukuje koniecznie powinna dodatkowo zapewnić technika, który będzie na imprezie w przypadku, gdyby coś się miało zepsuć. Dodatkowo fajnie by było, gdyby ktoś nam doradził ile świateł jest nam potrzebny do oświetlenia sali gimnastycznej, tak żeby dało to spodziewany efekt.

Jednak organizacja takiej imprezy to duże wyzwanie. Trzeba wielu rzeczy dopilnować. Na szczęście wypożyczalnia laserów, którą znalazłam jest bardzo pomocna i panowie świetnie doradzają co wybrać. Zrobiona została nawet wizualizacja jak wszystko będzie wyglądać gotowe. Mam nadzieję, że impreza się uda, a nasi uczniowie będą zadowoleni.