You are currently viewing Sprzedaję firany dobrej jakości

Sprzedaję firany dobrej jakości

Prowadzę sklep z firanami od dłuższego czasu. Przygodę ze swoją działalnością zaczęłam zaraz po studiach. Nie mogłam znaleźć pracy przez jakiś okres i zdecydowałam się na kurs organizowany w urzędzie pracy. Kurs był bezpłatny a na koniec otrzymałam certyfikat z zarządzania firmą. Szkolenie było bardzo ciekawe. Dzięki temu, ze się na niego zdecydowałam dostałam nawet parę groszy z urzędu pracy. 

Klienci chętnie kupują firany

długie firanki - sklepPrzy okazji poznałam tajniki zarządzania firmą i mogłam przekonać się na własnej skórze czy jestem gotowa żeby prowadzić swoją firmę. Szkolenie bardzo mi się spodobało i dzięki niemu zdecydowałam się na swój sklep z firanami. Prowadzę go już od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolona z mojej pracy. Na początku byłam zielona w tym biznesie. Uczyłam się na błędach ale teraz mam już spore doświadczenie. Wiem co należy robić a czego lepiej unikać. Wiem, co podoba się moim klientom. Szczególnie ostatnimi czasy długie firanki – sklep robią największe wrażenie i bardzo dobrze się sprzedają. Staram się współpracować z najlepszymi dostawcami i producentami. Zapewniam dobrą jakość w przystępnej cenie. Wszystkie moje towary, które sprzedaję są bardzo dobrej jakości. Zależy mi na tym bo to ważne w dzisiejszych czasach kiedy jest spora konkurencja. Kiedy ja otwierałam sklep z firanami w naszym mieście były jeszcze tylko dwa punkty a teraz jest ich znacznie więcej. Klienci lubią porównywać ceny i lubią mieć z czego wybierać. Firany są cały czas modne. Klienci chętnie je kupują. Mieszkanie bez firan nie wygląda dobrze. Uważam, że kiedy okna są ładnie ozdobione firanami w domu jest przytulniej i lepiej się człowiek czuje w danym pomieszczeniu. Jakiś czas temu wprowadziłam do mojej oferty możliwość dekorowania okien u klientów. Często klienci nie mają pojęcia co powinno znaleźć się u nich w oknie, jaka firana będzie odpowiednia dlatego wprowadziłam tą usługę.

Klienci umawiają się ze mną na godziny popołudniowe lub weekendy. Ja jadę do nich robię pomiar i przygotowuję projekt. Sprawia mi to wiele radości a jak widzę zadowolenie klientów z efektu końcowego to mam satysfakcję. Wielu klientów decyduje się na długie firanki. Są one bardzo eleganckie i ja osobiście również mam takie w domu i polecam je klientom. Stawiam na biel ale w moim sklepie są również inne odcienie więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.