You are currently viewing Sprawna i szybka przeprowadzka do Gdyni

Sprawna i szybka przeprowadzka do Gdyni

Pracowałem w tej spółce od dwunastu lat. Lubiłem swoją pracę i nie zamierzałem jej zmieniać. W firmie przez ten czas dużo się wydarzyło, ale ja nadal byłem na swoim stanowisku. Prezes mnie doceniał, bo nigdy go nie zawiodłem i z pełną odpowiedzialnością wykonywałem wszystkie powierzone mi polecenia służbowe. Byłem niezastąpiony, o czym wszyscy wiedzieli.

Przeprowadzka przeprowadzona przez profesjonalną firmę

przeprowadzki na terenie TrójmiastaPod koniec roku zostało zwołane zebranie dla wszystkich pracowników. Miała być ogłoszona jakaś ważna informacja i byłem ciekawy, co to takiego. Okazało się, że firma przenosi swoją siedzibę do Gdyni i każdy pracownik mógł się tam przenieść. Wiele osób zrezygnowało, bo to było daleko, ale ja zdecydowałem się przeprowadzić do Trójmiasta, bo bardzo mi się tam podobało. Zresztą tutaj na miejscu nic poza pracą mnie nie trzymało. Szef się ucieszył i od razu zadeklarował mi, że dostanę sporą podwyżkę. Firma przenosiła się pod koniec lutego i do tego czasu musiałem wszystko ogarnąć. Mieszkanie znalazłem błyskawicznie, tylko potrzebna była mi firma, która realizowała przeprowadzki na terenie Trójmiasta i takiej zacząłem szukać. Podczas przypadkowej rozmowy z szefem na ten temat dowiedziałem się, że szef zna firmę, która przeprowadza profesjonalne przeprowadzki bardzo sprawnie i na dodatek nie wołają drogo. Dostałem namiary i skontaktowałem się z właścicielem. Już podczas rozmowy telefonicznej uzyskałem informację ile będzie mnie kosztowała przeprowadzka do Trójmiasta i ile czasu ona potrwa. Warunki były dla mnie bardzo korzystne i zdecydowałem się na współpracę z tą firmą. Chciałem, żeby moja przeprowadzka do innego miasta przebiegła płynnie i przede wszystkim profesjonalnie. Szefowi podziękowałem za namiary na tę firmę i już pod koniec stycznia zamieszkałem w Gdyni. Miałem urlop na czas, aż firma nie przeniesie swojej siedziby i mogłem dzięki temu dokładnie poznać miasto.

Ta przeprowadzka była dla mnie bardzo korzystna. W Trójmieście było mnóstwo możliwości rozwoju i poznałem mnóstwo interesujących osób. Często jeździłem do Sopotu czy Gdyni, ponieważ odległości nie były wcale tak duże. Podobało mi się w nowym miejscu i byłem zadowolony z podjętej decyzji. Szef zgodnie z obietnicą dał mi bardzo dużą podwyżkę w pracy.