You are currently viewing Smartwatch i telefon na prezent

Smartwatch i telefon na prezent

Kiedy moja córeczka tak urosła? Naprawdę nie mam pojęcia. Nasza Julka kończyła już szesnaście lat. To już duża i mądra dziewczynka, ba prawie kobieta. Dlatego razem z mężem mieliśmy solidny problem z tym co kupić jej na urodziny. Dziewczynki w tym wieku są bardzo wybredne, jednak coś kupić trzeba. Stwierdziliśmy, że przydałby się jej nowy telefon a do kompletu dobierzemy elektroniczny zegarek. 

Smartwatch z nowoczesnym, stylowym telefonem 

smartwatch z telefonem dla dzieckaRazem z mężem przystąpiliśmy do przeglądania różnego rodzaju stron internetowych w poszukiwaniu interesującego nas produktu. Wiedziałam, co teraz jest modne bo rozmawiałam z córką jakie teraz sprzęty elektroniczne i w jakich kolorach młodzież lubi najbardziej. Dzięki temu wiedziałam przynajmniej czego szukać. Trafiliśmy na stronę internetową sklepu ze sprzętem elektronicznym. To, co mnie bardzo mile zaskoczyło to fakt, że po boku strony znajdował się czat z konsultantem. Stwierdziłam, że to świetny pomysł aby napisać i poznać opinie specjalisty. Wpadł nam szczególnie w oko jeden smartwatch z telefonem dla dziecka. Wysłałam link na czacie i zapytałam specjalisty ze sklepu o opinię. Pan był bardzo rzeczowy i konkretny. Powiedział, że ten konkretny telefon ma mało miejsca w pamięci i trzeba dokupić dodatkową kartę pamięci. Podsyłał nam za to alternatywne sprzęty opisując nam ich zalety. Cieszyłam się, że nie zostaliśmy z wyborem sprzętu sami, bo nie ma co się oszukiwać nie jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. 

Wybraliśmy zegarek razem z telefonem w takiej samej kolorystyce. Dodatkowo wybraliśmy jeszcze dwa paski do zegarka, aby córka miała na zmianę by pasowało jej do garderoby. Jako, że byliśmy bardzo zdecydowanymi klientami to od sprzedawcy otrzymaliśmy rabat, dzięki czemu prezent nie był wcale taki drogi.