You are currently viewing Ścianki tekstylne jako powierzchnia reklamowa

Ścianki tekstylne jako powierzchnia reklamowa

Mówi się, że dobry produkt sprzeda się sam, że nie trzeba go reklamować. Może kiedyś tak było, ale niestety w dzisiejszych czasach, w momencie tak dużego przesycenia rynku, to zasada nie obowiązuje. Chcą rozwijać swoją działalność poprzez pozyskanie nowych klientów, musimy się odpowiednio reklamować.

Reklama w postaci ścianki tekstylnej

ścianka tekstylnaNie każda reklama jest dobra. W momencie, gdy nasza reklama jest zbyt nachalna, to po jakimś czasie ludzie przestają na nią zwracać uwagę, ponieważ zaczyna ich denerwować. Musimy znaleźć złoty środek, aby nasza reklama była zauważalna, ale jednocześnie przyjemna dla potencjalnych klientów. Dobrym rozwiązaniem jest ścianka tekstylna z nadrukowaną reklamą naszej firmy. Jest to taka ścianka, jak te wykorzystywane jako tło do wywiadów i zdjęć. Potencjalny klient ogląda wywiad, a jednocześnie zauważa reklamę naszej firmy. Ścianki tekstylne, jak sama nazwa wskazuje wykonane są z tekstyliów, które charakteryzują się dużą wytrzymałością. Dzięki temu żywotność takiej ścianki jest na bardzo wysokim poziomie. Do ścianki dołączony jest specjalny stelaż z aluminium, który ją utrzymuje. Do wyboru mamy ścianki proste i półokrągłe. Nadruk na takich ściankach jest wykonany z dużą starannością, przy użyciu dobrej jakości tuszu. Nadruk jest wyraźny i odporny na ścieranie się. Taką ściankę możemy czyścić przy pomocy wilgotnej szmatki. Zabrudzenia będą bardzo łatwo schodzić, a ścianka nie ulegnie uszkodzeniu.

Dobrym miejscem do zakupu takiej ścianki jest internet. Bez najmniejszych problemów znajdziemy firmę, która zajmuje się dystrybucją tego typu produktów. Za dobrej jakości ściankę dużych rozmiarów zapłacimy od pięciuset, do tysiąca złotych. Jedyne co musimy zrobić to wysłać projekt grafiki na adres mailowy danej firmy.