You are currently viewing Samochody z pilotem

Samochody z pilotem

 

W dużych sklepach zabawkowych z pewnością znajdziemy znacznie większy wybór produktów dla dzieci niż małych punktach, które jedynie dysponują podstawowymi artykułami. Wśród asortymentu bez problemu znajdziemy klocki, przytulanki, układanki czy piłki. Jednak to dopiero początek listy, gdyż kupimy w nich również samochodziki zasilane elektrycznie, które są uwielbiane przez dzieci.

Najlepsze auto na akumulator

autka na akumulator z pilotemRodzice często mają spory dylemat z wyborem idealnej zabawki dla swojego malucha, ponieważ wybór jest ogromny. Nawet jeżeli już wiemy, że chcemy kupić samochód na akumulator, to znajdziemy ich w sklepach dziesiątki rodzajów, z których każdy będzie wyjątkowy. Im bardziej zawęzimy swoje zainteresowania, tym łatwiej będzie nam wybrać najlepszy pojazd. Jeżeli chcemy mieć kontrolę nad małym kierowcą, to najlepsze będą autka na akumulator z pilotem, które w zależności od modelu, mogą być używane nawet przez roczne maluchy. Oczywiście tak małe dzieci mogą nimi jeździć tylko pod opieką rodzica, gdyż same nie są w stanie nimi kierować. Akumulatorowe pojazdy dzielą się na samochody i motocykle. Te pierwsze dzielą się na sedany i terenowe, które znacząco się różnią, choć w większości przypadków maja identyczne wyposażenie. Przede wszystkim sedany mają niskie zawieszenie i małe koła, które najlepiej się sprawdzają na równych nawierzchniach takich jak asfalt, chodnik czy alejka w parku. Terenowe samochody są dostosowane do pokonywania ekstremalnych warunków, gdyż mają duże koła i wysoko ustawione zawieszenie. Dzięki temu pokonywanie trawników, kamienistych dróg czy błota, nie będzie sprawiać żadnego kłopotu. Dzięki mocnemu silnikowi i wydajnemu akumulatorowi, pojazdy mogą poruszać się z maksymalną prędkością nawet przez dwie godziny. W czasie długiego spaceru, w razie potrzeby, rodzic może przejąć rolę kierowcy, dzięki pilotowi do zdalnego sterowania.

Tego typu zabawki nie należą do najtańszych, ponieważ są zaawansowane technologicznie i bardzo nowoczesne, a zarazem łatwe w obsłudze. Większość dzieci nie ma problemu z kierowaniem nimi, ponieważ muszą jedynie opanować kierownicę i pedał gazu. Kiedy go puszczą, to pojazd automatycznie się zatrzymuje, także nie ma w tej czynności niczego ponad możliwości maluchów w tym wieku.