You are currently viewing Relaksujące dayspa w Krakowie sposobem na odstresowanie

Relaksujące dayspa w Krakowie sposobem na odstresowanie

Szybki relaks po pracy, przed wieczornym wyjściem lub po prostu sposób na odzyskanie sił po stresującym dniu. Day spa w Krakowie, zapewnia usługi pielęgnacyjne i zabiegi relaksacyjne na najwyższym poziomie. Możemy skorzystać z popularnych masaży odstresowujących, sesji pielęgnacyjnej na dłonie, stopy, plecy i inne części ciała. Obok zabiegów kosmetycznych. W spa skorzystamy z sauny, aromaterapii, holistycznych zabiegów opartych na tradycyjnych rytuałach chińskich i japońskich. Azjatyckie metody gwarantują odprężenie i powrót sił witalnych.

Dzienna strefa wellness w Krakowie

dayspa KrakówStacjonarne zabiegi w tygodniu pracy są sposobem na podładowanie akumulatorów. Relaksujący rytuał na twarz i ciało poprawi kondycję mięśni, działa rozluźniająco i odmładzająco. Zabiegi na twarz obejmują peeling złuszczający, działający oczyszczająco na skórę twarzy i szyi, następnie nakładana jest maseczka o właściwościach odmładzających, specjalnie dobrana do naszej cery, zabieg kończy się masażem. Rytuał zapewnia nam pielęgnację, odżywienie skóry, detox cywilizacyjny, poczucie błogiej lekkości i braku stresu. Pielęgnacja ciała powiązana jest z masażem tybetańskim, prowadzonym przy zapachach, które relaksują i oczyszczają myśli z codziennych trosk, stresów, wiecznego planowania i analizowania sytuacji w pracy. Dla ciała polecane są specjalne kąpiele o właściwościach relaksacyjnych, odmładzających, tonizujących i oczyszczających. Kąpiel w miłej aurze, atmosferze spokoju, przy zapachu świec, kadzideł i antystresowej melodii to prawdziwa uczta dla zmysłów. Pomaga pozbyć się codziennego napięcia, stresu, skóra staje się delikatna, odżywiona, wyraźnie napięta. Do zabiegów należą także odchudzające, likwidujące cellulit, poprawiające napięcie i jędrność skóry. Dayspa Kraków zapewnia szeroką gamę zabiegów i rytuałów dla ciała i duszy.

Pobyt w dziennym day spa zapewnia maksimum odstresowania i całą gamę zabiegów oczyszczających oraz regenerujących na twarz i ciało. Obok popularnych zabiegów kosmetycznych, jak peeling i maseczki, otrzymamy możliwość zabiegów odchudzających, masaży i rytuałów opartych na tradycji wschodu. Masaż tybetański uspokoi nerwy i przywróci nam energię. Aromaterapia pobudzi zmysły i oczyści myśli z negatywnych emocji przenoszonych z pracy.