You are currently viewing Przegląd asortymentu dekoracji weselnych

Przegląd asortymentu dekoracji weselnych

 

Panując ślub z weselem nastaje chwila, kiedy chcemy zaplanować wesele ze wszystkimi atrakcjami, jedzeniem i innymi szczegółami. Wynajmując salę na wesele z reguły łatwo dopasować menu, gdyż takie restauracje i hotele same proponują. Dekoracje natomiast są z reguły minimalistyczne. Jeśli marzą Ci się dodatkowe dekoracje koniecznie czytaj dalej.

Dekoracje uzależnione od upodobań Państwa Młodych

dekoracje weselneZależnie od tego, co chcemy, aby znalazło się na sali weselnej lub przed salą, warto wszystko zaplanować i dobrać tematycznie, aby nie było zbyt dużego natłoku dekoracji. Dekoracje weselne są z reguły dobierane tematycznie do charakteru uroczystości. Balony z helem to jedna z dekoracji, która z pewnością zadowoli młodszych uczestników imprezy. Inną dekoracją będą kwiaty, których na weselu nigdy za wiele, gdyż ukazują one wagę uroczystości oraz dodają przyjęciu elegancji i klasy. Latarenki i lampiony to koleje elementy, które od kilku lat są modne na weselach. Ustawione w różnych miejscach tworzą nastrojowy klimat i oddają atmosferę ślubu. Dekoracyjne kule z woalu powieszone przy suficie mogą być ciekawą ozdobą tworząc wrażnienie przestronności. Ledowe oświetlenie to już standard na salach weselnych. Kolorowe tiule podwieszane przy suficie rzadziej już się spotyka i zależy to od wyboru sali oraz jej dekoratorów. Innymi dekoracjami wartymi wspomnienia są kolorowe proporczyki, które mogą być z napisami lub we wzory. Girlandy to także pomysł na weselne dekoracje znany już od dawna i często wykorzystywany do wystroju sal weselnych.

Szeroki wahlarz ozdób weselnych powoduje, że jest w czym wybierać. Należy jednak pamiętać, aby dekoracje były dobrane do motywu przewodniego wesela oraz kolorystyki, którą wybraliśmy. Każdy zajdzie na pewno coś dla siebie