You are currently viewing Proste testy internetowe na typ figury

Proste testy internetowe na typ figury

Z pewnością spotkałaś się w swoim życiu kilkukrotnie z sytuacją, w której widzisz jakiś piękny ciuszek na wieszaku w sklepie, idziesz go dla pewności przymierzyć i choć pasuje idealnie to jednak coś jest nie tak. Masz wrażenie, że deformuje sylwetkę lub po prostu nie pasuje do typu urody. W takich momentach jest nam bardzo smutno, ale możemy im łatwo zaradzić.

Dlaczego warto znać typy sylwetek?

typ sylwetki testWiększość z nas, kobiet, miała w swoim życiu sytuacje w której zakupione ubrania nie pasowały do figury, choć leżały na nas doskonale. Dzieje się tak ponieważ nie znając swojego typu sylwetki nie jesteśmy w pełni świadome tego w jakim kroju konkretnych ubrań będzie nam ładnie, a jaki zaburzy nasze proporcje. Przeważnie ubieramy się na oko i na podstawie wcześniejszych doświadczeń, ale jak wiemy te doświadczenia potrafią sporo kosztować zwłaszcza, gdy są to zakupy przez internet i nie mamy jak zwrócić ubrania na wieszak po wyjściu z przymierzalni. Tych problemów pozbędziemy się znając swój typ sylwetki test na to, jaką mamy sylwetkę znajdziemy bez problemu w internecie. Wykonując go nie tylko zdobędziemy informacje dotyczące naszej figury, ale dodatkowo zyskamy porady odnośnie tego, jakich ubrań lepiej jest unikać ze względu na to, że mogą podkreślić nasze niedoskonałości, a w jakie warto inwestować. 

Taki test możemy wykonać też samodzielnie mierząc się w miejscach jak ramiona, biust, talia oraz biodra, a następnie wyszukać w internecie typy sylwetek i dopasować jakiś do swoich wymiarów. Należy jednak liczyć się z tym, że może nam to zająć sporo czasu dlatego znacznie szybciej będzie nam wykonać gotowy test. Zajmuje on chwile, możemy go wykonać także z telefonu i może być niezwykle pomocny zwłaszcza, gdy akurat jesteśmy w tracie zamawiania nowych ubrań ze sklepów online.