You are currently viewing Producenci kartonów z nadrukiem

Producenci kartonów z nadrukiem

Wizerunek firmy oraz świadomość istnienia marki można budować na wiele sposób – do najlepszych z nich należą jednak te, które docierają do Klienta podczas gdy wykonuje on codzienne czynności. Dlatego tak doskonałą propozycją są opakowania kartonowe z nadrukiem, na których może znaleźć się logo marki, jej slogan, a także dane kontaktowe. Jeśli chcemy dostać się do zawartości, osoba będzie musiała chociaż pobieżnie zapoznać się z samym pudełkiem – dzięki temu  odnotuje istnienie firmy, wiążąc z nią produkt. 

Opakowania kartonowe z nadrukiem

producent kartonów z nadrukiem firmyOpakowania kartonowe z nadrukiem to również doskonały sposób na zwiększenie walorów estetycznych pudełka. Może on w ten sposób łatwiej przykuwać wzrok potencjalnych klientów, zachęcając do zapoznania się ze znajdującymi się wewnątrz towarami. Warto zastosować grafiki, które będą nawiązywać do marki i jej działalności, a jednocześnie budzić ciekawość, dlatego każdy producent kartonów z nadrukiem firmy dba o każdy szczegół. Nadruki wykonywane sa przy pomocy technik fleksograficznych jako jednokolorowe lub wielokolorowe, a także w technice offsetowej oferującej pełnokolorowe nadruki zdjęciowe. Dzięki temu będą doskonale prezentować się na półkach sklepowych, regałach magazynowych i na stoiskach ekspozycyjnych. Opakowania z nadrukiem, to oferta, którą poleca się wszystkim tym, którzy potrzebują opakowań doskonałej jakości i wyglądu. Wykorzystywane są w zależności od życzenia klienta trzy metody nadruku – fleksograficzną, offsetową lub sitodrukową. Nadruki wyróżniają się wysoką jakością wykonania i dużym stopniem wyrazistości. Z pewnością są całkowicie bezpieczne zarówno dla człowieka, jak i dla środowiska naturalnego, ponieważ do ich wykonania korzysta się z ekologicznych farb opartych na bazie wody. Na życzenie klienta, wykonuje się zarówno nadruk jednokolorowy jak i wielokolorowy. Dostępne są również opcje nadruku matowego lub błyszczącego. Opakowania z nadrukiem wykonywane są zarówno w niewielkich seriach jak i dużych ilościach.

Opakowania z wielokolorowym nadrukiem, to rozwiązanie, które jest powszechnie wykorzystywane w przypadku kartonów potrzebnych do zapakowania produktów w celach handlowych. Nadruk na opakowaniu ma na celu informować klienta o jego zawartości i przyciągać jego zainteresowanie zapakowanym produktem. Producenci proponują również pomoc w zaprojektowaniu danego typu nadruku na życzenie klienta.