You are currently viewing Prezentacja urządzenia wielofunkcyjnego

Prezentacja urządzenia wielofunkcyjnego

Zalet Thermomix jest wiele. Wszystkie można poznać na darmowej i niezobowiązującej prezentacji Thermomix. Należy się umówić z przedstawicielem firmy Vorwerk by ten przedstawił ofertę na zakup sprzętu na raty lub za gotówkę. Thermomix jest urządzeniem, które przyda się w każdej kuchni, nawet jeśli nie lubimy gotować.

Zalety polecanego sprzętu Thermomix

prezentacja thermomixThermomix ma wiele zalet. Przede wszystkim mieli, rozdrabnia, miksuje, ubija, gotuje na parze, a nawet podsmaża. W celu poznania wszystkich funkcji można umówić się na darmową prezentację. Taka prezentacja Thermomix trwa około 2 h. Podczas prezentacji oprócz gotowania, przedstawiciel informuje o obowiązującej ofercie firmy. Podczas prezentacji można samodzielnie przygotowywać dania, poznać zalety aplikacji Cookidoo. Produkty do prezentacji zapewnia przedstawiciel firmy. Osoba, u której prezentacja jest przeprowadzana nie ma obowiązku kupowania urządzenia. Za przygotowanie prezentacji podczas, której dojdzie do zakupu otrzymuj się również prezent. Może to być na przykład pół roczny dostęp do aplikacji cookidoo. Jest to aplikacja z tysiącami przepisów i to z różnych zakątków świata. W aplikacji można tworzyć kolekcje i cieszyć się dostępem do ulubionych potraw. Thermomix ma również opcję mycia co jest znacznym ułatwieniem w czyszczeniu urządzenia. Do tego można wszystkie elementy myć w zmywarce.

Wielofunkcyjność niemieckiego robota kuchennego jest znana na caqłym świecie. Można go używać podczas każdej czynności związanej z gotowaniem. W kilka sekund zrobimy pyszną sałatkę, surówkę czy nawet lody. Dzieci uwielbiają owocowe koktajle lub naleśniki, które również można przygotować w kilka sekund. Wszystkie potrawy z Thermomix nie wymagają nic oprócz produktów. Warto go kupić by nauczyć się dobrze gotować.