You are currently viewing Praktyczne torebki kuferki na łańcuszku dla kobiet

Praktyczne torebki kuferki na łańcuszku dla kobiet

Ostatnio bardzo popularne są torebki kuferki dla kobiet. Torebki są świetnym dodatkiem do każdej stylizacji. Pasują nawet do stylu sportowego. Te torebki mają charakterystyczny kształt trapezu i usztywnioną formę. Przypominają swoim wyglądem figurę geometryczną, co czyni je szczególnie atrakcyjnymi. Ja jestem zwolenniczką tego typu torebek i mam ich co najmniej piętnaście. Zazwyczaj torebki kuferki noszone są do eleganckich stylizacji, ale ja je zakładam praktycznie do wszystkiego. 

Elegancka torebka kuferek na łańcuszku dla kobiet

torebki damskie kuferki na łańcuszkuPierwsza swoją torebkę kuferek dostałam w prezencie od męża na urodziny. To było pięć lat temu. Od tego czasu zaczęła się moja przygoda z tymi torebkami. W zasadzie, to posiadam jeszcze inne modele torebek, ale najbardziej odpowiadają mi właśnie torebki kuferki. Jest kilka powodów, dla których uwielbiam je nosić. Po pierwsze – są bardzo praktyczne, mają wiele przegródek. Mogę zmieścić w tej torebce dosłownie wszystko, co tylko chcę. Po drugie – są eleganckie, szykowne i kompaktowe. Można nosić je w ręku albo na pasku czy łańcuszku. Bardzo podobają mi się torebki damskie kuferki na łańcuszku, które niedawno wypatrzyłam na jednej ze stron internetowych. Już zdążyłam zamówić dwie takie torebki. Obydwie są ze skóry ekologicznej, mają złoty łańcuszek i ładne wykończenie. Podobają mi się tez torebki kuferki lakierowane. Mam jedna taką i noszę ją zazwyczaj do eleganckich stylizacji. Ostatnio miałam ja na sobie na weselu mojego brata. Byłam wtedy ubrana w koktajlową sukienkę, wysokie szpilki i torebkę lakierowaną. Wszystkim gościom bardzo się spodobała i musiałam podzielić się informacją, gdzie ją zakupiłam. Tak się skalda, ze zakupy robię wyłącznie przez internet, bo nie lubię chodzić po centrum handlowym. Bardzo meczą mnie takie zakupy, szkoda mi na to zwyczajnie czasu. Mój chłopak jest tego samego zdania, również woli usiąść wygodnie w fotelu i zamawiać online.

Jeśli chodzi o cenę takiej torebki na łańcuszku to jest ona zróżnicowana w zależności od wielu czynników. Ważne jest, z jakiego tworzywa jest wykonana i jakiej jest marki. Najdroższe torebki kuferki są z naturalnej skóry, dlatego ja kupuję wyłącznie ze skóry ekologicznej. Płacę dwukrotnie mniej, a są podobnie trwałe i piękne. Nie rozumiem, dlaczego miałabym przepłacać.