You are currently viewing Potrzebowałem pomysłu na wieczór kawalerski

Potrzebowałem pomysłu na wieczór kawalerski

Niedługo mój kolega miał wziąć ślub. Poprosił mnie on, żebym urządził mu wieczór kawalerski. Nie dał mi on żadnych podpowiedzi, co do tego, jak według niego powinna wyglądać taka impreza. Wiedziałem tylko, że ma być na nią zaproszonych kilkanaście osób. Musiałem wymyślić jakieś atrakcje dla takiej grupy ludzi. Zależało mi na wymyśleniu, czegoś oryginalnego i zabawnego zarazem.

Gdzie w Krakowie można urządzić wieczór kawalerski?

pomysł na kawalerski krakówPodczas pracy, na przerwie zastanawiałem się nad tym tematem razem z moimi znajomymi. Powiedziałem im, że potrzebny mi jest oryginalny pomysł na kawalerski Kraków to miejscowość, w której ta impreza miała się odbyć. Okazało się, że jeden z moich współpracowników był ostatnio na takim wieczorze w tym mieście. Polecił mi on bardzo dobry pomysł. Podpowiedział mi on, żebym wynajął prywatną salę w restauracji, która zajmuje się przygotowywaniem takich imprez już od wielu lat. Znajduje się ona w samym centrum Krakowa, dlatego wszyscy goście z pewnością bez problemu dotrą na miejsce. Dużą zaletą tego miejsca jest fakt, że posiadają oni wiele atrakcji, takich jak bilard, kręgle czy escape room na miejscu, dlatego impreza może być ciekawa i można zapewnić gościom wiele atrakcji, bez wychodzenia z restauracji. To bardzo ułatwia przebieg imprezy, gdy nie trzeba zmieniać w międzyczasie miejscówek i „biegać po mieście” w poszukiwaniu atrakcji.

Uznałem, że to bardzo dobre rozwiązanie. Nie dość, że miejsce oferuje wiele ciekawych atrakcji na wieczór kawalerski i z powodzeniem pomieści te kilkanaście osób, które miało zostać zaproszone na imprezę, to w dodatku serwowane jest tak naprawdę bardzo dobre jedzenie oraz tani alkohol. Już wkrótce przekonałem się, że to było bardzo dobre rozwiązanie. Przygotowany przeze mnie wieczór kawalerski wszystkim bardzo się spodobał.