You are currently viewing Potrzebowałam wymienić klawiaturę w laptopie

Potrzebowałam wymienić klawiaturę w laptopie

Posiadam bardzo starego laptopa, którego jednak nie chcę wymieniać na nowy, ponieważ bardzo dobrze mi się na nim pracuje. Niestety, ostatnio kilka klawiszy na klawiaturze przestało działać. Wobec tego musiałam wymienić całą klawiaturę, ponieważ bez tych kilku klawiszy zupełnie nie dało się z tego urządzenia korzystać.

Gdzie na Mokotowie wymienię klawiaturę w laptopie?

wymiana klawiatury mokotówNajpierw jednak musiałam znaleźć miejsce, gdzie możliwa jest wymiana klawiatury Mokotów to dzielnica miasta, w której szukałam odpowiedniego serwisu. Mieszkam bowiem niedaleko, a zależało mi na tym, żeby nie musieć zbyt daleko tego laptopa wozić. Całe szczęście znalazłam tutaj bardzo dobry serwis laptopów, który działał na rynku już od wielu lat. Udałam się tam jeszcze tego samego dnia. Fachowiec od razu sprawdził mój sprzęt i powiedział, jak długo będę musiała czekać na naprawę oraz ile będzie kosztowała mnie wymiana klawiatury w laptopie. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ naprawa miała być bardzo szybka i tania. Akurat mieli oni na stanie klawiaturę do tego modelu laptopa, dlatego na wymianę musiałam poczekać zaledwie jeden dzień. Wobec tego od razu zapłaciłam za wymianę klawiatury i zostawiłam urządzenie. Następnego dnia zjawiłam się w tym serwisie po jego odbiór. Byłam bardzo zadowolona z tej wymiany. Okazała się ona nie tylko szybka, ale przede wszystkim profesjonalna.

Najważniejsze było dla mnie to, że klawiatura została wymieniona poprawnie i teraz każdy przycisk działał sprawnie i lekko. Cieszę się, że udało mi się trafić do takiego renomowanego serwisu. Zostałam także zapewniona, że klawiatura została wymieniona na oryginalną, która jest w pełni kompatybilna z urządzeniem, dlatego na pewno nie będę miała w przyszłości żadnych problemów wynikłych z tej wymiany.