You are currently viewing Potrzebowałam uprać meble w domu

Potrzebowałam uprać meble w domu

 

Mój synek okazał się alergikiem. Niestety wśród rzeczy i roślin na które był uczulony znalazł się również kurz. Uczulenie było bardzo silne i dawało dużo niepożądanych objawów, dlatego nie pozostało mi nic innego jak codziennie sprzątać mieszkanie. Niestety dość szybko wykryłam, że nie kurzu który osiada na kanapach, fotelach i krzesłach nie da się tak łatwo zetrzeć. Rozmawiałam z mamą innego alergika, która doradziła mi, abym uprała meble w pralni chemicznej. U niej takie czyszczenie pomogło. 

Znalazłam chemiczną pralnię mebli

chemiczne pranie mebli we wrocławiuZapytałam się jej, gdzie jest chemiczne pranie mebli we Wrocławiu. W odpowiedzi poleciła mi jedną firmę, z której usług sama korzystała. Powiedziała, że jest to bardzo profesjonalna i rzetelna firma. Czyszczenie chemiczne jest bardzo dokładnym czyszczeniem, dzięki któremu można się pozbyć kurzu i brudu nawet najgłębiej wbitego w tkaniny obić, tapicerek i dywanów. Chemiczne czyszczenie w żaden negatywny sposób nie wpływa na stan i jakość mebli. Obicia nie niszczą się ani nie przecierają. Środki chemiczne dobierane są w zależności od stopnia zabrudzenia oraz tkaniny z jakiej wykonany jest mebel. Po namyśle postanowiłam skorzystać z usług tej firmy. Umówiłam pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych na następny dzień. W pralni mieli bardzo szybkie terminy, co mnie uciszyło. Następnego dnia ekipa sprzątająca punktualnie wstawiła się w mieszkaniu. Mieli ze sobą profesjonalny sprzęt czyszczący. Były to karczery pracujące pod ciśnieniem, dzięki czemu szybko i sprawnie wyczyścili meble w moim mieszkaniu. Środki chemiczne użyte do czyszczenia mebli były mocne, ale nie były żrące, dlatego nie musiałam po nich wietrzyć mieszkania ani obawiać się, że czyszczenie w negatywny sposób wpłynie na stan mebli. Znajoma mama miała rację, kiedy mówiła że firma jest bardzo profesjonalna i rzetelna. Byłam bardzo zadowolona z ich usług.

Po ich czyszczeniu meble w moim mieszkaniu odzyskały dawno nie widziany kolor. Tkaniny stały się miłe w dotyku, a stare plamy zniknęły. Meble bardzo szybko wyschły, a objawy alergii u synka od razu się zmniejszyły. Środki chemiczne użyte do czyszczenia bez problemu poradziły sobie z brudem i kurzem, nawet tym głęboko wbitym w zakamarki mebli. W dodatku ceny za usługi były bardzo konkurencyjne.