You are currently viewing Potrzebowałam oleju z rokitnika

Potrzebowałam oleju z rokitnika

Zawsze dbam o siebie. Nie tylko zwracam uwagę na to, aby dobrze wyglądać, ale także na to, aby zapobiegać procesom starzenia się i zachować młody wygląd. W tym celu często stosuje różne maseczki czy peelingi na twarz. Zawsze zwracam uwagę na to, aby były one wykonane z naturalnych, w pełni ekologicznych składników i nie zawierały w swoim składzie konserwantów. Ostatnio bardzo dużo czytałam na temat pozytywnych właściwości oleju z rokitnika. Przyznam szczerze, że zainteresował mnie ten temat.

Poszukiwania znakomitego oleju z rokitnika

znakomity olej z rokitnika na twarzDowiedziałam się między innymi tego, że bardzo dobrze działa on na skórę twarzy oraz dekoltu. Opóźnia on procesy starzenia się, a także regeneruje skórę, sprawia że jej koloryt jest wyrównany oraz niweluje wszelkie zmarszczki i bruzdy. Dzięki regularnemu stosowaniu wygładza on twarz i zapobiega rozwojowi wolnych rodników. Byłam wprost zachwycona tym, jakie potrafi mieć on pozytywne działanie na skórę. Nie mogłam go więc nie wypróbować. Najpierw jednak musiałam kupić odpowiedni produkt. Zależało mi na tym, aby znaleźć naprawdę dobry, wręcz znakomity olej z rokitnika na twarz. Na szczęście nie musiałam długo go szukać. W pierwszej kolejności udałam się bowiem do sklepu z ekologiczną żywnością i kosmetykami, gdzie udało mi się dostać taki olej w dużej, ponad litrowej butelce. Byłam bardzo zadowolona, szczególnie z tego że był on dostępny w naprawdę niskiej, przystępnej cenie. Jeszcze tego samego dnia zaczęłam go stosować. Olejem z rokitnika można było smarować skórę twarzy nawet kilka razy dziennie. Bardzo dobrze i przede wszystkim szybko się wchłaniał. Dla mnie bardzo istotne było również to, że nie pozostawiał on tłustych plam na twarzy. Dowiedziałam się także, że działa on jak naturalny kosmetyk z filtrem UV, ponieważ aprobuje on promienie słoneczne. Muszę przyznać, że byłam z niego bardzo zadowolona.

Taka butelka oleju wystarczała mi na naprawdę długi okres czasu. Zwróciłam także uwagę, że ma on bardzo ładny, delikatny zapach. Olej zachowywał swoje właściwości nawet przez kilka tygodni po otwarciu butelki. Taki czas spokojnie wystarczał do tego, aby zużyć go do końca. Mogłam także wykorzystywać go w innych sytuacjach. Świetnie sprawdzał się w wielu sytuacjach, a przede wszystkim był w pełni naturalny.