You are currently viewing Poszukiwanie serwisu

Poszukiwanie serwisu

Kilka dni temu miałam duże problem z moim telefonem komórkowym. Jako że kompletnie nie znam się na niczym związanym z komórką prócz korzystania z niej, udałam się po pomoc do mojego brata. Co było dla mnie dziwnym, on również nie widział, jak ma rozwiązać problem. Polecił mi, abym udała się do mojego wujka, ponieważ on współpracuje z wieloma firmami zajmującymi się naprawą takich szkód.

Przygoda z serwisem

serwis gsmPojechałam do mojego wujka, który na szczęście mieszka kilka przecznic od mojego mieszkania i poprosiłam go o pomoc. Początkowo sam rozkręcił mój telefon, ale powiedział, że obawia się, że mógłby jeszcze tylko pogorszyć sytuację, więc polecił mi bym znalazła serwis gsm i do niego się udała z moim telefonem komórkowym. Podał mi kilka adresów, pod jakie mogłam się udać. Tego dnia więc postanowiłam zapomnieć o innych obowiązkach i jak najszybciej załatwić problem mojego telefonu. Pod drugim adresem przemiły pan stojący za ladą powiedział mi, że jest w stanie mi pomóc. Byłam naprawdę szczęśliwa. Zostawiłam numer telefonu mojej mamy, na który miałam dostać informację od razu, gdy problem już zostanie rozwiązany. Byłam przygotowana na to, że przez co najmniej 2 dni będę musiała funkcjonować bez komórki, dlatego obdzwoniłam wszystkich członków mojej rodziny z prośbą o pożyczenie mi jakieś starszego modelu, który nie jest przez nich użytkowany. Zgłosiła się moja ciocia, która powiedziała mi, że jest w stanie pożyczyć swój stary telefon. Ucieszyłam się, ponieważ nie wyobrażałam sobie życia, bez możliwości komunikowania się z rodziną i znajomymi. Od razu udałam się do niej i odebrałam swój nowy telefon. Wróciłam do domu, siadłam na kanapie i, gdy oglądałam film na telewizorze przyszła moja mama, która powiedziała mi, że dostała wiadomość z informacją, że mój telefon jest gotowy do odbioru. Byłam zdziwiona, bo przecież minęło dopiero kilka godzin. Postanowiłam jednak nie czekać, wsiadłam do auta i wróciłam do serwisu. Jak się okazało, telefon działał, jak nowy. Zniknęły wszystkie usterki.

Dalej nie jestem w stanie powiedzieć, co stało się z moim telefonem. Nie zapytałam pana za ladą, bo byłam taka podekscytowana, że nie myślałam o niczym prócz tego, jak dobrze funkcjonuje moja komórka. Ta moja przygoda dała mi do zrozumienia, że po pierwsze, warto korzystać ze znajomości, a po drugie, że istnieją serwisy, które w kilka godzin są w stanie naprawić wszystko.