You are currently viewing Poszukiwania profesjonalnego stomatologa

Poszukiwania profesjonalnego stomatologa

Byłam w zeszłym tygodniu ze swoim dzieckiem, na wizycie kontrolnej. Okazało się, że ma ubytek w dolnej siódemce, więc zgodziłam się, żeby dentysta założył plombę. Od dwóch dni dziecko uskarża się na ból wyleczonego zęba. Bardzo mnie to zaniepokoiło, gdyż uważałam, że ubytek był mały, żeby coś niepożądanego musiało się zadziać z zębem, tuż po zabiegu. Wróciłam tam, ale dentysta stwierdził, że nic tam się nie dzieję. W tym przypadku wolę poszukać innego stomatologa.

Wybór profesjonalnego stomatologa dla dziecka

profesjonalny stomatolog - KoszalinNie chcę więcej już wracać do tego stomatologa, gdyż uważam, że źle wykonał swoją robotę. To jest niemożliwe, żeby dziecko uskarżało się na ból wyleczonego zęba. Zapytałam koleżanki, do jakiego stomatologa chodzi ze swoim dzieckiem. Powiedziała mi, żebym wpisała w wyszukiwarce: profesjonalny stomatolog – Koszalin. Ona była tam w kilku przychodniach stomatologicznych i każdą sobie chwali. Ja nie pochodzę z tej miejscowości, więc musiałabym tam dojeżdżać. Na wszelki wypadek zapytałam jeszcze dwóch innych koleżanek z pracy. Jedna też oznajmiła, że właśnie tam jeździ z dzieckiem. Natomiast ta druga oznajmiła, że chodzi do dentysty, przyjmującego w naszym mieście. W takim wypadku mam dwóch stomatologów do wyboru. Sama nie chcę szukać na własną rękę lekarza, ponieważ obawiam się, że zakończy się to tak samo, jak z moim dentystą. W takim przypadku będę musiała chyba wybrać się do Koszalina, z dzieckiem. Jest to dla mnie duży koszt, ale z drugiej strony wolę chyba wydać trochę więcej pieniędzy i mieć pewność, że ktoś profesjonalnie podejdzie do zabiegu. W końcu nie jest łatwo znaleźć stomatologa, który odpowiednio dobrze podejdzie do swojej pracy. Mam nadzieję, że tym razem dobrze trafię i ktoś dobrze wyleczy zęba mojemu dziecku.

Tak więc wybór został podjęty. Umówiłam się już wstępnie na konsultację dentystyczną. Obsługa jest bardzo miła i jak się okazało, wcale nie jest tak drogo, jak myślałam. Cieszę się z tego powodu, ponieważ wiem, że sam przejazd może trochę kosztować. Z drugiej strony raczej pieniądze powinny nie grać roli, gdyż oszczędzanie może skończyć się tak jak ostatnio. Dziecko jak najbardziej chce jechać do nowego stomatologa i chce, by ząbek był zrobiony jeszcze raz, a trochę obawiałam się tego, że nie będzie chciało jechać.