You are currently viewing Poszukiwania modnych szaf wnękowych

Poszukiwania modnych szaf wnękowych

Od pewnego czasu miałam problem ze zmieszczeniem wszystkich moich rzeczy w szafie. A tu jeszcze rodzina miała nam się wkrótce powiększyć i ubrań do przechowywania było coraz więcej. Razem z moją przyjaciółką zastanawiałam się, jaki mebel kupić, żeby nie mieć problemu z pomieszczeniem wszystkiego. Przeanalizowaliśmy kilka opcji i doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie szafy wnękowej na wymiar. Zdecydowałam się na remont sypialni i wstawienie takiej szafy.

Zamówiłam modną szafę wnękową na wymiar

modne szafy wnękowe na zamówienie poznańWobec tego postanowiłam działać natychmiast. W pierwszej kolejności musiałam znaleźć kogoś, kto wykona modne szafy wnękowe na zamówienie Poznań to miejscowość, w której swoją siedzibę posiadał bardzo dobry fachowiec, który zajmował się takimi meblami. Na jego stronie internetowej znalazłam jego portfolio. Zapoznałam się dzięki niemu z jego przykładowymi projektami. Muszę przyznać, że bardzo mi się one spodobały. Przede wszystkim dlatego, że projektowane i wykonywane przez niego szafy były unikatowe i niezwykle oryginalne. Najbardziej ucieszyło mnie to, że wszystko wykonywał on ręcznie z pomocą profesjonalnego sprzętu i wysokojakościowych elementów konstrukcyjnych. Dzięki temu mogłam być pewna, że przygotowana przez niego szafa będzie wytrzymała i solidna. Skontaktowałam się z nim jeszcze tego samego dnia i dopytałam o szczegóły. Okazało się, że ma on bardzo szybkie terminy i w ciągu kilku dni może przyjechać do mnie, wziąć pomiary i wykonać projekt szafy wnękowej do sypialni. Następnie potrzebuje on około dwóch tygodni na realizację zamówienia. Taki termin mi odpowiadał, dlatego zdecydowałam się podjąć z nim współpracę. Szybko przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Stolarz okazał się terminowy, a przy tym ceny za jego usługi były naprawdę przystępne. Dość szybko wykonał on szafę w mojej sypialni.

Byłam z niej bardzo zadowolona. Była ona wykonana zgodnie z projektem, a do tego była duża i przestronna. A to była właśnie cecha na której najbardziej mi zależało. Ucieszyło mnie również to, że mogłam wcześniej zobaczyć projekt wykonany w specjalnym programie komputerowym, który umożliwiał podgląd 3D. Łatwiej więc było mi zwizualizować sobie projekt i porównać go z już wykonaną szafą wnękową.