You are currently viewing Pościele dziecięce z nadrukowaną grafiką

Pościele dziecięce z nadrukowaną grafiką

Czasami ciężko jest zachęcić dziecko do snu. Dzieci mają to w naturze, że lubią dokazywać wieczorem, w czasie gdy już powinny dawno spać. Jednym ze sposobów, które mogą sprawić, że nasze dziecko chętniej będzie chodziło spać o określonej porze, jest zakup pościeli z grafiką prost z jego ulubionej bajki.

Pościele dla dzieci

pościel autaProducenci pościeli coraz częściej włączają do swojej oferty pościel dedykowaną dla dzieci. Taka pościel wykonana jest w bardzo podobny sposób jak standardowa pościel, jest tak samo wytrzymała, wygodna i funkcjonalna jak zwykła pościel. Różnica jest tak, że ma nadrukowaną grafikę z jakiejś bajki, możemy kupić na przykład pościel auta lub z jakiejkolwiek innej bajki. Wybór mamy naprawdę bardzo duży, więc znalezienie pościeli, która trafi w gusta naszego dziecka nie będzie trudne. Grafika nadrukowywana jest na powierzchni całej pościeli. Zazwyczaj nadruk jest wykonywany metodą sitodruku. Sitodruk to nowoczesna technologia nanoszenia wcześniej przygotowanego obrazu cyfrowego na tkaninę. Nadrukowana w ten sposób grafika jest bardzo wytrzymała. Taką pościel bez najmniejszych problemów możemy prać w pralce. Nawet po wielu praniach grafika będzie w dobrym stanie, jej barwy pozostaną intensywne, nie wyblakną. Pościel wykonana jest z antyalergicznego materiału, dzięki temu nie tylko dobrze wygląda, ale sen w takiej pościeli jest przyjemny. Pościel wyposażona jest w zamki błyskawiczne, które zabezpieczają kołdrę i poduszki przed wypadnięciem z pościeli.

Pościel dostępna jest we wszystkich standardowych rozmiarach, dzięki temu dopasowanie jej do wielkości poduszek i kołdry nie będzie trudne. W zestawie, za który zapłacimy od czterdziestu, do siedemdziesięciu złotych, dostajemy poszewkę na kołdrę i dwie duże poduszki.