You are currently viewing Polecana usługa sprzatania

Polecana usługa sprzatania

Początkowo, kiedy firmy sprzątające wchodziły na rynek, swoją ofertę kierowały do klientów biznesowych, gdyż u nich było największe zapotrzebowanie. Jednakże dziś z takich usług coraz częściej korzystają osoby indywidualne.

Ile kosztuje usługa sprzątania?

usługi sprzątające łódźWielu osobom się wydaje, ze za wysprzątanie mieszkanie trzeba zapłacić kilkaset złotych, dlatego też nie chcą z nich korzystać. Jednakże w rzeczywistości jest zupełnie inaczej, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę, że wysprzątanie jednego mieszkania czy domu zajmuje profesjonalistom godzinę lub dwie, zatem cena jest niższa. Przede wszystkim, w momencie wyceny usługi, na podstawie podanych informacji przez klienta, ustalany jest czas usługi, zatem od razu jest widomo ile będzie kosztować i kiedy się skończy. To bardzo pomaga w organizacji usługi i daje poczucie profesjonalizmu. Jeżeli interesują nas usługi sprzątające Łódź jest miastem, w którym działa kilkanaście zarejestrowanych firm sprzątających, które mają bardzo zbliżoną ofertę. Przeważnie polega na odkurzania i myciu powierzchni płaskich, usuwaniu kurzy czy też układaniu rzeczy w kuchni i czyszczeniu łazienki. Oczywiście zakres usług jest znacznie szerszy, ponieważ niekiedy klienci proszą o umycie okien, drzwi czy nawet wypraniu dywanów lub tapicerki mebli. Przeważnie za sprzątanie mieszkania trzeba być przygotowanym na wydatek rzędu  sto – sto pięćdziesiąt złotych, natomiast domu wynosi o sto złotych więcej. Jednakże zawsze cena jest indywidualnie ustalana z klientem.

Jeżeli zależy nam na perfekcyjnym efekcie, a nie mamy czasu lub możliwości samodzielnie zadbać o porządek w domu, to profesjonale usługi sprzątające będzie doskonałym rozwiązaniem. Z pracownikami można się umówić na dogodny termin, a zakres usług można dowolnie dobierać.