You are currently viewing Pojemne szafki na ubrania robocze

Pojemne szafki na ubrania robocze

Szafki na ubrania były najbardziej podstawowym elementem wyposażenia pracowniczego, i bodaj żaden zakład pracy nie mógłby się bez takowych obejść. Zwłaszcza obiekty przemysłowe takie jak nasz wymagały dobrego wyposażenia szatni, z racji nie tylko dużej ilości pracowników, ale również konieczności przechowywania ubrań roboczych.

Wygodne szafki pracownicze

szafki ubraniowe dla pracownikówStandardowe szafki na ubrania nie należały jednak do najwygodniejszych, gdyż wielokrotnie pracownicy skarżyli się iż są one ciasne, i nie mieszczą całego stroju jaki posiadali. Co gorsza, w ciasnych szafkach często gromadziły się substancje osadzające się podczas pracy na ubraniu roboczym, mogąc doprowadzić do uszkodzenia codziennej odzieży. Biorąc pod uwagę wymagania załogi, wyposażyliśmy szatnie w szerokie i pojemne szafki ubraniowe dla pracowników z wygodnym układem wnętrza. Szafki te były dwukrotnie szersze i o wiele bardziej pojemne niż modele używane we większości zakładów pracy, i podzielone wewnątrz na przegrody w taki sposób, by móc swobodnie przechowywać codzienną odzież i ubranie robocze w osobnych przegrodach tak, by wyeliminować możliwość uszkodzenia odzieży. Szafki te były o wiele wygodniejsze również ze względu na większą ilość miejsca, przydatną zwłaszcza w zimie, gdy służyły do przechowywania większej ilości odzieży.  Były one bardzo lekkie i łatwe do ustawienia, a ich transport nie przysparzał wielu trudności, nie wymagając pojazdu o dużej ładowności.

Każda szafka była przydzielona dla jednego pracownika, a z racji ich niewielkiej ceny mogły one służyć dla całej załogi zakładu, nieważne jak licznej. Klucze do szafek posiadali wyłącznie pracownicy, choć istniała możliwość ich otwarcia kluczem dostępowym, w razie zagubienia lub uszkodzenia głównego klucza.