You are currently viewing Podłoga z panelami winylowymi w restauracji

Podłoga z panelami winylowymi w restauracji

 

Moje założenie od samego początku było jedno. W restauracji, którą otwierałem musiał panować przyjemny klimat i ludzie mieli czuć się w niej swobodnie i dobrze. Dlatego tak ważną rolę odgrywało wyposażenie, które musiałem uważnie wybrać. Nawet najmniejsze elementy miały znaczenie.

Położenie paneli winylowych w restauracji

panele winyloweWbrew pozorom, nawet musiałem zastanowić się nad podłogą, ponieważ musiała pasować ona do całości wystroju. Meble już miałem wybrane, ponieważ kupiłem stoliki i nawet sofy, czy wygodne krzesła. Długo zastanawiałem się co zrobić z podłogą i ostatecznie zdecydowałem się na panele winylowe, które w mojej ocenie najlepiej pasowały do całości. Co prawda nie byłem żadnym projektantem wnętrz, ale miałem poczucie estetyki i to zdecydowanie wystarczało. Po panele pojechałem do swojego ulubionego marketu budowlanego, gdzie miałem duży wybór i przy okazji mogłem zlecić położenie paneli profesjonalnej osobie. Pracował tam mój przyjaciel, który zawsze świetnie potrafił mi doradzić. Jak dotarłem to pokazałem mu zdjęcie restauracji a on od razu wskazał mi panele, które najlepiej pasowały do całości. Panele rzeczywiście były idealne i cieszyłem się, że przyjaciel również wiedział co warto było wybrać. Kupiłem panele w potrzebnej mi ilości i poprosiłem o doliczenie usługi położenia paneli. Dokupiłem również listwy w takimi samym odcieniu. Następnego dnia został do mnie przysłany pracownik marketu, który położył w restauracji panele. Całość prezentowała się doskonale.

Moją restaurację odwiedzali ludzie w różnym wieku. Panował w niej odpowiedni dla każdego klimat. Stworzyłem tam też kącik czytelniczy i na regale było dostępnych mnóstwo różnych książek czy gazet. Restauracja wyglądała dokładnie tak, jak ją sobie wyobrażałem.