You are currently viewing Podkład w kremie a problemy z cerą

Podkład w kremie a problemy z cerą

Dobre pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie w codziennym życiu. To jak jesteśmy postrzegani przez innych w trakcie poznania się może mieć wpływ na to jak będziemy przez nich postrzegani przez resztę wspólnego czasu. Oczywiście możemy zmienić pierwsze wrażenie jakie na kimś wywołaliśmy, ale nie jest to proste i wymaga wiele pracy.

Podkład jako podstawa makijażu

kryjące podkłady do cery mieszanejPierwsze wrażenie to w dużej mierze nasz wygląd i aparycja, a w mniejszym stopniu wypowiedzi i przemyślenia. Czyste, wprasowane ubrania i dobra higiena osobista potrafi zdziałać cuda. Nie każdy jest jednak chodzącym ideałem, czasami nasz idealny wygląd psuje się ze względu na gorsze samopoczucie, niewyspanie, a nawet parę dni kiepskiej diety. Na szczęście kobiety znalazły rozwiązanie tego problemu już wiele lat temu. Jakiekolwiek niedoskonałości i braki w urodzie są wstanie zastąpić odpowiednim makijażem. Sposób wykonywania makijażu oraz rodzaj jest uzależniony od okazji. Podstawowy i najprostszy makijaż wykonuje się codziennie do pracy, na wyjście na zakupy, czy obiad ze znajomymi. Najważniejsze w tym codziennym makijażu jest naturalny efekt, a jednocześnie pokrycie i zasłonięcie wszelakich niedoskonałości. Do osiągnięcia takie celu potrzebna są umiejętności, ale także dobre kosmetyki. Ważne, aby dobierać produkty odpowiednie do cery, dlatego na przykład kryjące podkłady do cery mieszanej idealnie sprawdzą się u kobiet, które mają tendencję do niedoskonałości i przetłuszczającej się cery, a jednocześnie do zdarza im się mieć suchą skórę. Dobry podkład to baza do dalszego makijażu, ponieważ idealna cera ma wpływ nie tylko na wygląd, ale również na samopoczucie kobiet. Podkład to ochrona na skóry. Potem pozostaje już tylko pomalować delikatnie oczy i utrwalić makijaż pudrem. Wykorzystanie dobrych kosmetyków i odpowiedni sposób nadkładania makijażu a także codzienna pielęgnacja cery zdziałają cuda. To zapewni kobiecie dobre pierwsze wrażenie w każdej sytuacji.

Nie trzeba być wizażystką, ani charakteryzatorką aby znać się na makijażu. Większość kobiet posiada podstawową wiedzę, która w zupełności im wystarcza. Warto oczywiście wiedzieć jakiego pokładu użyć i jak umalować oczy na imprezę, a jak na randkę, ale nie potrzeba do tego kończyć szkoły kosmetycznej.