You are currently viewing Pielęgnowanie twarzy w Szczecinie

Pielęgnowanie twarzy w Szczecinie

 

Twarz to nasza wizytówka, dlatego musimy o nią należycie zadbać. Na twarzy też bardzo szybko widać objawy zmęczenia, niewyspania, radości i smutku. Tak bardzo ważne jest dbanie o nią i prawidłowa pielęgnacja, ponieważ nie zawsze wszystko da się zakryć odpowiednim makijażem. Poza tym, zdrowa skóra twarzy to podstawa to pięknego, naturalnego make-upu. 

Jak pielęgnować twarz?

pielęgnacja twarzy szczecinSkóra twrazy wymaga wyjątkowej pielęgnacji i wyjątkowych kosmetyków. Przemycie twarzy rano wodą niestety nie jest wystarczające. A tak nawiasem mówiąc, jeśli jesteśmy już przy myciu  twarzy wodą, to najlepiej jest myć skórę twarzy przegotowaną wodą, a nie tą z kranu. Jest jeszcze inne wyjście, a mianowicie przemywanie buzi płynem micelarnym, który nie dość, że świetnie radzi sobie z usunięciem makijażu, to tez rano bardzo ładnie odświeża buzię po nocy. Bieżąca woda z kranu nie jest najlepsza do mycia twarzy. Jeśli już mamy za sobą umycie buzi, to teraz najlepiej przetrzeć ją tonikiem odpowiednim do naszej cery. Pamiętajmy, że tonik przywraca naturalne ph naszej skórze. Następnie nałóżmy krem również odpowiedni do naszej skóry. Dla skóry suchej i wrażliwej, kremy nawilżające, dla skóry tłustej – kremy matujące, a dla skóry z oznakami starzenia się  – kremy przeciwzmarszczkowe, lub te, które zawierają kwas hialuronowy, który świetnie działa na zmarszczki. Pielęgnacja twarzy Szczecin to także, znakomite zabiegi w salonach kosmetycznych, które oferują między innymi: zabiegi nawilżające, oczyszczające, odmładzające, w zależności od tego, czego potrzebuje nasza skóra.

Pięlegnacja skóry twarzy w domu, którą wykonujemy codziennie to podstawa dobrego wyglądu naszej skóry. Dlatego niezwykle ważne jest to w jaki sposób o nią dbamy i jakich produktów na codzień używamy. Zabiegi w salonach kosmetycznych powinny być tylko dopełnieniem naszej codziennej pielęgnacji.