cze
11
2017

Dominik Kłosek Laureatem III Edycji Ponadregionalnego Konkursu „Bezpieczni Świadomi Zdrowi”

Konkurs ?Bezpieczni, Świadomi, Zdrowi?  był skierowany do gimnazjalistów z  klas trzecich. Jego tematyka dotyczyła bezpieczeństwa publicznego, zdrowotnego i ekonomicznego.  W I etapie konkursu wzięło udział 59 uczniów klas trzecich z naszego gimnazjum. Do finału zakwalifikowali się:

  1. Dominik Kłosek klasa III c
  2. Miłosz Wiśniewski klasa III a
  3. Jan Czerbniak klasa III a
  4. Dominik Fitzner klasa III a
  5. Borys Kopytnik klasa III a
  6. Natalia Guć klasa III b
  7. Konrad Pawlak klasa III b
  8. Christian Górny klasa III b
  9. Małgorzata Jasińska III b

Finał konkursu odbył się w Zespole Szkół RCKU w Wojsławicach. Zakwalifikowało się do niego 123 gimnazjalistów z 23 gimnazjów 15 miast i gmin naszego województwa oraz jednej gminy woj. świętokrzyskiego. W I etapie konkursu, który odbywał się w macierzystych szkołach, udział wzięło 725 uczniów.

W  zmaganiach  finałowych uczeń Dominik Kłosek zdobył  4 miejsce i został jednym z pięciu laureatów III Edycji Ponadregionalnego Konkursu ?Bezpieczni, Świadomi, Zdrowi?

Gratulujemy Dominikowi !