lis
25
2014

Andrzejki – 2014

25 listopada Samorząd Szkolny zorganizował w naszym gimnazjum tradycyjne andrzejki. W świetlicy funkcjonował „punkt wróżbiarski”, a posilić można się było, oczekując na poznanie swej przyszłości, pysznymi ciastami; wszystko zakończyła niezwykła dyskoteka!

lis
25
2014

ADOPCJA NA ODLEGŁOŚĆ KIERUNEK – MADAGASKAR

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas działającego przy ZS nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zduńskiej Woli w 2014r. przystąpili do programu „Adopcja na odległość. Kierunek – Madagaskar”. Młodzież adoptowała nastoletniego chłopca – Jean Claude. Pochodzi on z biednej rodziny, która tak naprawdę nie jest w stanie zapewnić mu właściwej opieki. Dodatkowo ma duże problemy ze [...]

lis
8
2014

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada to dla każdego Polaka dzień niezwykły, Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku nasi uczniowie uczcili to wydarzenie w niecodzienny, ale radosny sposób: szkoła i gimnazjaliści stała się biało – czerwona, a klasy wzięły udział w ciekawych konkurach o tematyce historycznej. Efekty zmagań: plakaty, ilustracje, diagramy poruszające wątki patriotyczne przyozdobiły korytarze, okna szkoły. Jedno [...]

paź
30
2014

Dzień Patrona Miasta

Środa, 29 października, była ważnym dla nas dniem. Przeżywaliśmy Dzień Patrona Miasta i naszego gimnazjum – Stefana Prawdzic Złotnickiego, uroczystość miała miejsce w sali gimnastycznej i połączyliśmy ją z tradycyjnymi otrzęsinami klas I. Uczniowie kl. I a, I b i I c zostali pasowani na uczniów PG4, a wieczorem wspólnie bawiliśmy się na szkolnej dyskotece, [...]

paź
23
2014

Dzień Zdrowej Kanapki

23 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Zdrowej Kanapki. Gimnazjaliści wykazali się dużą znajomością wiedzy ekologicznej, a przy okazji każda klasa przyrządziła przepyszne, kolorowe, zdrowe kanapki, które z radością zostały później zjedzone:)

paź
15
2014

Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2014

13 października pełnym humoru i emocji montażem słowno – muzycznym gimnazjaliści uczcili Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Szkolny Samorząd dołączył niezwykłe życzenia i i wręczył pedagogom Dyplomy Super Nauczyciela; dziękujemy – to naprawdę coś niewiarygodnie pięknego – uczyć, pracować w PG4:)

paź
1
2014

Uwaga konkurs!

Ogłaszamy literacki konkurs: wiersz o dowolnej formie i tematyce. Prace nigdzie niepublikowane i nienagradzane prosimy wysyłać na adres: redakcjaczworeczki@onet.pl lub można przekazać je nauczycielowi języka polskiego – p. M.Kardeckiemu. Na wiersze czekamy do końca listopada.

paź
1
2014

Diecezjalna pielgrzymka gimnazjalistów do Lichenia 2014

Jak co roku w ostatnią środę września, tak i w tym – dnia 24 września 2014r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Diecezjalnej Pielgrzymce młodzieży III klas gimnazjalnych będących kandydatami do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, do Matki Bożej Licheńskiej. W pielgrzymce wzięło udział ok. 3,5 tys. młodzieży z wszystkich rejonów naszej diecezji. Młodzieży z naszej szkoły [...]

wrz
20
2014

Akcja „Sprzątanie Świata” – 2014

19 września uczniowie naszej szkoły, jak co roku, aktywnie przyłączyli się do ogólnoświatowej akcji: „Sprzątanie Świata”. Gimnazjaliści zadbali, by ulice, chodniki Zduńskiej Woli choć nieco stały się czystsze, a nade wszystko pokazali, jak bliskie są im postawy ekologiczne, że o nasz zielony świat dbają przede wszystkim każdego dnia!

wrz
1
2014

Witamy Nowy Rok Szkolny 2014/2015!

1 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny – 2014/2015, wyjątkowo ciepło witamy w naszej szkole uczniów klas I i przypominamy, że już tylko za 10 miesięcy wakacje:), ale teraz do pracy!

Strony:123456»