maj
20
2015

Dzień Niezapominajki 2015

20 maja na sportowo przeżywaliśmy w naszej szkole tradycyjny Dzień Niezapominajki. Stadion Miejski „należał”przez kilka godzin  do uczniów PG4:) Konkursy plastyczne i wiele dyscyplin sportowych (biegi, skoki, mecz piłki nożnej, boccia) pozwoliły nam wszystkim świetnie się bawić, do radosnej atmosfery dopasowała się także pogoda:)!Zaczęło padać  dopiero, jak dotarliśmy do szkoły.

maj
18
2015

Wycieczka do Wrocławia 2015

15 maja uczniowie klas 1a, 1b i 1b wraz z wychowawcami przebywali na jednodniowej wycieczce we Wrocławiu. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie zoo, a w nim nowoczesnego AFRYKARIUM, w którym prezentowane są zwierzęta czarnego lądu. Uczniowie odwiedzili również przepiękną Panoramę Racławicką. Następnie pomimo zmęczenia dziarsko ruszyli wraz z przemiłą panią przewodnik na spacer po Ostrowie [...]

maj
13
2015

Wróciliśmy z Hiszpanii!

Po niemal tygodniowej nieobecności wróciła z Hiszpanii grupa naszych uczniów. Pod opieką p. E. Szewczyk i p. K. Makówki odwiedziliśmy zaprzyjaźnionych z nami hiszpańskich przyjaciół; to był niezwykły czas, pełen słońca i odkrywania nowej kultury, zwyczajów, smaków, zabawy:) Już nie możemy doczekać się rewizyty, Hiszpanie przybywajcie!

maj
4
2015

224 rocznica uchwalenia Konstytucji III Maja

224. rocznicę uchwalenia Konstytucji III Maja uczciliśmy w szkole montażem słowno – muzycznym oraz chwilą zadumy, refleksji nad wartościami takimi jak ojczyzna, patriotyzm, warto kochać Ojczyznę i zawsze to okazywać!

kwi
14
2015

Dzień Czekolady

13 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Czekolady. Jakże słodko być uczniem PG4:) i smacznie …. ciasta były nad wyraz pyszne! Więcej takich poniedziałków:)

mar
20
2015

Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny przywitaliśmy w naszej szkole obserwując zaćmienie Słońca, biorąc udział w konkursie na najpiękniejszą klasową Marzannę oraz bawiąc się w różnych dyscyplinach sportowych. Wiosno przybywaj – czekamy na Ciebie – spragnieni słońca i zieleni:)

mar
17
2015

Wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego

6 marca 2015 roku 30 uczniów z naszego gimnazjum uczestniczyło w wycieczce do Warszawy. W programie było zwiedzanie z przewodnikiem Placu Zamkowego i Starówki, zwiedzanie Muzeum Wojska Polskiego i zgromadzonego na zewnątrz sprzętu wojskowego. Najważniejszym jednak punktem programu były lekcje muzealne w Muzeum Powstania Warszawskiego: „Barwa i broń w Powstaniu Warszawskim” i „Akcje Bojowe Powstania [...]

mar
17
2015

Ogólnopolski projekT „Zarządzamy własnymi zasobami”

Gabrysia Baranowska, Klaudia Chlebowska, Marysia Rajczak, Gabrysia Półgrabia, Nina Szymonik i Natalia Wilczyńska z 3a przez cały I semestr uczetniczyły w ogólnopolskim projekcie i kursie Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie „Zarządzamy własnymi zasobami”. Zrealizowały i zaliczyły poprawnie V modułów kursu; efekty pracy oceniane były i akceptowane przez moderatora. Kurs wymagał dogłębnej analizy systemu bankowego w [...]

Strony:12345678»