gru
19
2014

SZkolne jasełka 2014

Szkolne jasełka, klasowe wigilie, nastrojowo rozstaliśmy się ze szkołą, przed nami długa świąteczna przerwa; życzymy wszystkim błogosławionych świąt i wszelkiej pomyślności w 2015r.!

gru
17
2014

Przedstawienie kółka teatralnego dla uczniów SP9

14.12.2014r. uczniowie z kółka teatralnego działającego w naszym gimnazjum przedstawili uczniom pierwszej i drugiej klasy szkoły podstawowej inscenizację o poszukiwaniu bardzo ważnej osoby, jaką jest Święty Mikołaj. Co prawda skrzaty i bałwanek znaleźli Świętego, ale za nim się to udało mieli po drodze kilka przygód. Na koniec Mikołaj rozdał dzieciom małe upominki i udał się [...]

gru
12
2014

Festiwal Zawodów 2014

12 grudnia uczniowie III klas naszego gimnazjum wzięli udział w VII Festiwalu Zawodów. Wszystko odbywało się w Zespole Szkól Zawodowych przy ul. Żeromskiego 10, z całą pewnością zaprezentowana oferta edukacyjna pomoże naszym uczniom dokonać rozważnego wyboru szkoły ponadgimnazjalnej.

gru
6
2014

Mikołajki – 2014

Dzisiaj 5 grudnia  gościliśmy w gimnazjum Mikołaja wraz z grupą pomocników, który obdarował nas słodyczami i owocami; to były Mikołajki!!!

gru
6
2014

Dzień Osób Niepełnosprawnych – 2014

Piątek, 5 grudnia, był w naszej szkole niezwykłym dniem. Najpierw, z okazji Dnia Osób Niepełnosprawnych, obejrzeliśmy spektakl pt.: „Szuflada”, który przestrzegł nas przed obojętnością, brakiem miłości i uzmysłowił, jak ważna w codziennym życiu jest empatia oraz miłość.

lis
25
2014

Andrzejki – 2014

25 listopada Samorząd Szkolny zorganizował w naszym gimnazjum tradycyjne andrzejki. W świetlicy funkcjonował „punkt wróżbiarski”, a posilić można się było, oczekując na poznanie swej przyszłości, pysznymi ciastami; wszystko zakończyła niezwykła dyskoteka!  

lis
25
2014

Adopcja na odległość kierunek – Madaskar

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas działającego przy ZS nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zduńskiej Woli w 2014r. przystąpili do programu „Adopcja na odległość. Kierunek – Madagaskar”. Młodzież adoptowała nastoletniego chłopca – Jean Claude. Pochodzi on z biednej rodziny, która tak naprawdę nie jest w stanie zapewnić mu właściwej opieki. Dodatkowo ma duże problemy ze [...]

lis
8
2014

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada to dla każdego Polaka dzień niezwykły, Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku nasi uczniowie uczcili to wydarzenie w niecodzienny, ale radosny sposób: szkoła i gimnazjaliści stała się biało – czerwona, a klasy wzięły udział w ciekawych konkurach o tematyce historycznej. Efekty zmagań: plakaty, ilustracje, diagramy poruszające wątki patriotyczne przyozdobiły korytarze, okna szkoły. Jedno [...]

paź
30
2014

Dzień Patrona Miasta

Środa, 29 października, była ważnym dla nas dniem. Przeżywaliśmy Dzień Patrona Miasta i naszego gimnazjum – Stefana Prawdzic Złotnickiego, uroczystość miała miejsce w sali gimnastycznej i połączyliśmy ją z tradycyjnymi otrzęsinami klas I. Uczniowie kl. I a, I b i I c zostali pasowani na uczniów PG4, a wieczorem wspólnie bawiliśmy się na szkolnej dyskotece, [...]

paź
23
2014

Dzień Zdrowej Kanapki

23 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Zdrowej Kanapki. Gimnazjaliści wykazali się dużą znajomością wiedzy ekologicznej, a przy okazji każda klasa przyrządziła przepyszne, kolorowe, zdrowe kanapki, które z radością zostały później zjedzone:)

Strony:123456»