You are currently viewing Panele ledowe do oświetlenia biura

Panele ledowe do oświetlenia biura

Odpowiednie oświetlenie w biurach było jednym z najczęściej pojawiającym się tematem wśród pracowników, i postanowiliśmy wykorzystać ich sugestie podczas planowanego remontu pomieszczeń. Przede wszystkim, nowe oświetlenie musiało być nie tylko funkcjonalne, ale również i wygodne.

Oświetlenie biurowe z paneli led

panele ledDotychczas, pracownicy często uskarżali się, że oświetlenie męczy oczy przy dłuższej pracy, będąc jednocześnie stanowczo za ciemne do pracy biurowej. Potrzebne więc było mocne źródło światła, które nie będzie przeszkadzać w pracy nawet po dłuższym czasie. Chcieliśmy również, by było jak najbardziej energooszczędne, dlatego też wybraliśmy panele led, podwieszane pomiędzy kasetonami, na główne źródło oświetlenia w biurach. Żarówki w tych panelach były matowe, z emitowanym ciepłym światłem, na tyle jasnym, by dobrze oświetlić całą powierzchnię przestrzeni biurowej, a jednocześnie stonowanym tak, by nie razić w oczy i nie męczyć wzroku podczas długiej pracy. Panele były bardzo proste w instalacji i nie wymagały zbyt wiele pracy, oprócz samego doprowadzenia kabli zasilających i zamocowania panelu na suficie. Oświetlenie ledowe było o wiele bardziej wydajne niż nawet najlepsze żarówki energooszczędne, i oprócz zapewnienia większego komfortu i wygody naszym pracownikom, pozwoliło również na znaczne obniżenie kosztów energii, przy niemal identycznym czasie pracy jak dotychczas.

Co więcej, panele nie były wcale drogie, a porównując je do konwencjonalnych źródeł światła, były one tańsze i generowały o wiele mniejsze koszty. Różnica oświetlenia szybko została doceniona przez pracowników, którzy wyrażali bardzo pozytywne opinie o nowych warunkach pracy, mogąc skupić się na swoich obowiązkach nie męcząc się dodatkowo przez nieodpowiednie oświetlenie.