You are currently viewing Olejek CBD dla każdego

Olejek CBD dla każdego

Nasza wiedza na temat konopi wciąż jest niewielkie, gdyż wielu ludzi ulega stereotypom na ich temat. Przez wiele lat w naszym kraju konopie były uważane za roślinę odurzającą i uzależniającą, gdyż produkowana jest niej jest marihuana. Jednak mało kto wie, że konopie indyjskie mają zupełnie inne działanie niż na przykład konopie siewne.

Z czego jest zrobiony olejek CBD?

najlepszy olej cbd 10 - cenaMoment zalegalizowania marihuany medycznej spowodował, że na rynku zaczęły się otwierać firmy produkujące konopie siewne, w celu produkowania z nich przeróżnych produktów do powszechnego użytku. Jest to odmiana konopi, która nie zawiera substancji psychoaktywnej o nazwie THC – tetrahydrokannabinol, zatem jest całkowicie bezpieczna. Posiada natomiast potężną dawkę kannabidiolu, któremu przypisuje się szereg cennych dla naszego zdrowia właściwości. Przede wszystkim długofalowo stymuluje układ nerwowy i regeneruje komórki nerwowe, które są niszczone w wyniku działania długotrwałego stresu. Wykazuje on działanie uspokajające i wyciszające, przez co jest polecany osobom ze stanami lękowymi oraz depresją. Jest to naturalny środek leczniczy, który możemy kupić bez recepty w specjalnych sklepach z produktami konopnymi. Jeżeli interesuje nas najlepszy olej CBD 10 – cena jego zaczyna się od około dwustu złotych za buteleczkę liczącą piętnaście mililitrów. Jego cena wynika ze specyfiki pozyskiwania olejku, ale także ze sposobu uprawy konopi, która służy do wyprodukowania tego specyfiku. Olej CBD jest wytwarzany w wyniku ekstrakcji, która pozwala na wytworzenie czystego produktu o najwyższych standardach. Jest on bardzo wydajny, ponieważ jest skoncentrowany i nie trzeba go przyjmować w dużych ilościach. Wystarczy każdego dnia przyjąć kilka kropel olejku, aby doświadczyć jego cennych właściwości zdrowotnych. Bez względu czy cierpimy na jakieś schorzenia czy też nie, warto go włączyć do diety.

Na rynku, poza olejkiem CBD można też znaleźć olej konopny, który nie powinien być mylony. Nie mniej jednak to dwa, zupełnie różne produkty, które są pozyskiwane w inny sposób. Tylko olejek CBD wykazuje szereg wymienionych korzyści zdrowotnych i przede wszystkim zawiera kannabidiol. Natomiast olej konopny jest produktem spożywczym

, który zawiera cenna kwasy tłuszczone Omega 3 i 6.