You are currently viewing Odpowiednie zabezpieczenie towaru

Odpowiednie zabezpieczenie towaru

Firma, w której pracuję zajmuję się produkcja produktów z obszaru FMCG. Firma jest doskonale zarządzana, odpowiednie planowanie stoi u nas na pierwszym miejscu. Staramy się nie zamrażać pieniędzy w towarze ani w materiałach, z tego też względu nie mamy zbyt wielkich zapasów żadnej z tych rzeczy, tyle tylko, aby móc w miarę zabezpieczyć wszelkie wahnięcia rynku czy też sprostać różnym nieoczekiwanym sytuacjom.

Zabezpieczenie towaru w transporcie

dobre zabezpieczenie towaru podczas transportuDlatego musimy bardzo rozważnie podejmować różne decyzje dotyczące naszych produktów, nie możemy sobie pozwolić na nieprzewidziane problemy, a przynajmniej musimy zminimalizować ich ilość. Ostatnio na przykład mieliśmy problem ze zniszczeniem się dużej partii towaru w transporcie. Była to duża ilość produktów i nie byliśmy na to gotowi. Na szczęście kryzys udało się zażegnać, ale postanowiliśmy lepiej zabezpieczyć nasze towary podczas transportu. Dlatego postanowiliśmy zmienić firmę, która dotychczas dostarczała na m rozwiązania do zabezpieczenia transportu. na szczęście szybko udało się znaleźć kolejną firmę, która mogła nam zaoferować dobre zabezpieczenie towaru podczas transportu. Obecnie nasz towar jest doskonale zabezpieczony, praktycznie nie zdarzają się sytuacje, aby coś zostało zniszczone w transporcie. Co bardzo ważne cena za zabezpieczanie wcale nie jest wyższa od tej, którą płaciliśmy w starej firmie, a jakość usługi jest naprawdę doskonała. Zabezpieczenie jest wykonane w bardzo profesjonalny sposób, oczywiście jest zgodne ze wszystkimi normami, oczywiście jest dostosowane do rodzaju przewożonego towaru i warunków, w jakich musi być przewożony i dzięki temu, że teraz możemy być pewni, że towar bez szwanku dojedzie na miejsce, możemy jeszcze bardziej zmniejszyć nasze zapasy, ponieważ maleje nam ryzyko. Dobrze zabezpieczony towar to większe oszczędności.

Dla każdej firmy, która produkuje jakiekolwiek towary bardzo istotną kwestią jest odpowiednie zabezpieczenie przewożonych towarów w transporcie. Dzięki temu unikamy sytuacji, kiedy jakaś partia produktów dojeżdża do klienta zniszczona i musimy organizować kolejny transport i kolejną partię produktów, aby zamówienie nam nie przepadło. Warto zapłacić za odpowiednie zabezpieczenie, pomoże to bowiem uniknąć wielu nieprzewidzianych kosztów.