You are currently viewing Nowoczesne oświetlenie pokoju panelami sufitowymi

Nowoczesne oświetlenie pokoju panelami sufitowymi

W moim domu zauważyłam, że bardzo często pali się światło. Nie ma w tym nic dziwnego, że po zmroku nie należy męczyć oczu, jednak moja rodzina zdecydowanie tego światła nadużywa. By nie zbankrutować z powodu ogromnych rachunków za prąd, postanowiłam zaproponować mężowi zakup paneli led.

Skąd kupić najlepsze panele sufitowe?

sufitowe panele led - sklep internetowyNie chciałam kupować zwykłych świetlówek, ponieważ nie oświetliłyby moich pokoi wystarczająco dobrze, a do tego powoli odchodzi się od popularnych „jarzeniówek”. Długo szukałam odpowiedniego produktu. Bardzo lubię takie nowoczesne rozwiązania, a produkty, które znalazłam w sklepie stacjonarnym, znacznie odbiegały od moich wyobrażeń. Okazało się, że moje wymarzone sufitowe panele led – sklep internetowy mojej koleżanki z pracy ma na wyciągnięcie ręki, a raczej na kilka kliknięć myszką. Do tego trafiliśmy na przecenę i zaoszczędziliśmy na zakupie sporą sumę. Dobrze, że na niego trafiliśmy, bo mieliśmy bardzo szeroki wybór paneli sufitowych. Bardzo ucieszyło nas to, że wszystkie panele mają dwuletnią gwarancję, gdyż niekiedy można trafić na wadliwy produkt. Gdy w końcu zdecydowaliśmy się na jeden model, od razu go zamówiliśmy. Po kilku dniach mogliśmy cieszyć się nowymi panelami sufitowymi, które umiejętnie doświetlały duże wnętrza, a w małych pokojach dzieci były wystarczającym zamiennikiem dla żyrandoli. Już po pierwszym dniu poczułam różnicę – panel bardzo dobrze oświetlał salon i nie mogłam się nadziwić, jak pięknie komponuje się z innymi, równie estetycznymi elementami wystroju pokoju dziennego. Ucieszył nas również rachunek za prąd – poczułam ulgę, gdy okazało się, że zużycie prądu jest znacznie mniejsze. Nasze pociechy zaczęły lepiej się uczyć, a to za sprawą białej barwy światła, którą emitują panele – zachęca ona do nauki poprzez pobudzenie mózgu do działania znacznie lepiej, niż moje groźby i kary. Po całej instalacji widać, że jest zbudowana z wysoko jakościowych produktów, więc mam pewność, że do stworzenia każdego z panelu nie został użyty produktu niskiej jakości, który mógłby zaważyć na wieloletniej pracy panelu sufitowego. Cieszę się, że na moim suficie widnieją panele, a nie halogeny, czy świetlówki fluorescencyjne.

Dzięki tej niewielkiej zmianie zmieniło się bardzo dużo, co wielce mnie cieszy. Nie przypuszczałam, że taka drobna ingerencja w oświetlenie może przynieść tak pozytywne skutki. Mam nadzieję, że również w moim biurze, z czasem, zostanie zainstalowana taka instalacja świetlna, bo białe światło pochodzące z panelu jest naprawdę przyjemne i nierażące.