You are currently viewing Nowe wyposażenie cukierni w stulu Pin-up

Nowe wyposażenie cukierni w stulu Pin-up

Od pokoleń moja rodzina oprowadzi cukiernię. Jest ona klimatyczna, przytulana i sprzedawane są w niej same przepyszne wypieki. Co najważniejsze wszelkie ciasta, słodkie bułeczki i drożdżówki robimy sami, własnoręcznie. Niedawno w okolicy otworzyła się cukiernia znanej sieci sklepów ze słodkimi wypiekami. Nieco zaburzyło to naszą dobą passę, dlatego zdecydowaliśmy się na modernizację naszej cukierni.

Nowe wyposażenie starej cukierni

wyposażenie sklepu cukierniczegoNie pod względem wypieków, gdyż były bez zarzutu a pod względem wyposażenia i mebli cukierniczych. Wyposażenie sklepu cukierniczego otworzonego niedaleko nas wcale nie odbiegało zbyt od naszego, jednak znaleźliśmy kilka mankamentów. Postanowiliśmy, że nowe wyposażenie sklepu cukierniczego wielopokoleniowego musi nawiązywać tematycznie do nas wszystkich, czyli odzwierciedlać upodobania dziadków, mojej mamy, jak i moje i mojego męża. Zainwestowaliśmy w nowoczesny piec, jak i nową witrynę cukierniczą stylizowaną na lata pięćdziesiąte. Cała konwencja naszej cukierni była utrzymana w stylu Pin-up, co z pewnością nas wyróżniało. Oprócz witryny i pieca postanowiliśmy również zakupić nowe stoliki i krzesła do kącika dla klientów oraz w nowe regały, na których eksponowane były zazwyczaj nasze świeże chleby i pączki z kolorową polewą. Chcieliśmy wprowadzić do sprzedaży także lody, dlatego niezbędna była nam witryna, jak i lada chłodnicza. Cukiernia przez remont musiała być zamknięta przez kilka dni, ale nasi stali klienci cierpliwie czekali zaciekawieni zmianami.

Nowe wyposażenie sklepu cukierniczego zrobiło na nich niebywałe wrażenie, a także sprawiło, że zdobyliśmy wielu nowych klientów, którzy chwalili nasze wypieki za jakość, smak i zapach, a cukiernię za rodzinną i ciepłą atmosferę. Nie musieliśmy się już martwić, że znana sieć cukierni nam zagrozi. Niedługo wprowadzimy także świeżo mieloną kawę, jak tylko dotrze do nas ekspres do kawy oraz młynek!